سرویس امنیت سفر به اپلیکیشن اسنپ اضافه شد

به گزارش مجله سرگرمی، تاکسی اینترنتی اسنپ به منظور تامین امنیت کاربران مسافر سرویسی به نام امنیت سفر را به اپلیکیشن خود اضافه نموده است. با استفاده از این قابلیت، امکان تماس مستقیم با تیم ویژه امنیت سفر، امکان به اشتراک گذاشتن موقعیت مکانی زنده و تماس مستقیم با اورژانس برای کاربران فراهم شده است.

سرویس امنیت سفر به اپلیکیشن اسنپ اضافه شد

به گزارش روابط عمومی اسنپ، این اولین نسخه سرویس امنیت سفر در اپلیکیشن اسنپ است که علاوه بر امکانات قبلی این تاکسی اینترنتی برای تامین امنیت کاربران، قابلیت های جدیدی دارد که در آینده کامل تر خواهد شد.

روابط عمومی اسنپ درباره حساسیت های ویژه ای که نسبت به تامین امنیت مسافران در تاکسی های اینترنتی وجود دارد، می گوید: امنیت سفر همواره یکی از مهم ترین دغدغه های اسنپ بوده و برای تامین آن یک تیم متخصص در واحد امنیت سفر این سامانه به صورت 24ساعته در هفت روز هفته از کاربران راننده و مسافر پشتیبانی می نماید. سرویس امنیت سفر اسنپ با هدف برقراری ارتباطی مستقیم و بدون واسطه با این تیم برای تمامی کاربران مسافر راه اندازی شده و در ماه های آینده با امکانات بیشتری به روز خواهد شد.

سرویس امنیت سفر اسنپ چه قابلیت هایی دارد؟

سرویس امنیت سفر، با نشان یک سپر آبی رنگ، در سمت چپ نقشه نمایش داده می گردد. این سرویس تمام اقدامات و امکانات امنیتی اسنپ را به صورت متمرکز در خود جای می دهد. اگر هنگام سفر وارد این بخش شوید، هدایت های لازم برای آموزش استفاده از امکانات آن را خواهید دید: از جمله دانستنی های مهم امنیتی، امکان به اشتراک گذاشتن موقعیت مکانی، تماس با تیم امنیت سفر و تماس مستقیم با اورژانس.

دانستنی های مهم امنیتی

در بخش دانستنی های مهم امنیتی به سه سوال پاسخ داده شده است: فرایند تائید صلاحیت رانندگان در اسنپ به چه شکل انجام می گردد، گزینه عدم رعایت حریم شخصی چه تاثیری بر امنیت سفرها خواهد داشت و مهم تر از همه اسنپ برای امنیت کاربران خود تا به حال چه اقداماتی انجام داده است. در این بخش مواردی ذکر شده که کاربران با رعایت آن می توانند سفر امن تری داشته باشند، از جمله پنهان کردن شماره تلفن همراه شان با استفاده از قابلیت تماس امن، به اشتراک گذاشتن موقعیت مکانی زنده به وسیله اپلیکیشن با دوستان و خانواده و همینطور تطبیق دادن مشخصات خودرو و راننده پیش از شروع سفر.

تماس با تیم امنیت سفر

تماس با تیم امنیت سفر گزینه ای است که کاربران می توانند با استفاده از آن در موارد اضطراری به سرعت با تیم امنیت سفر تماس بگیرند.

روابط عمومی اسنپ در شرح این امکان می گوید: این امکان فقط برای گزارش موارد اضطراری در اپلیکیشن طراحی شده است. در صورتی که کاربران هنگام سفر به هر دلیل احساس عدم امنیت نمایند توصیه می گردد پیش از هر اقدامی با تیم امنیت سفر اسنپ تماس بگیرند. تشخیص اضطراری بودن موقعیت به عهده خود کاربران است و در صورت احتیاج به مداخله ی سریع پشتیبانی با استفاده از این گزینه می توانند مستقیم با تیم امنیت سفر تماس بگیرند. برای رعایت حقوق افرادی که ممکن است در شرایط اضطراری باشند اکیدا به کاربران توصیه می کنیم که موارد غیر اضطراری خود را مثل همواره به وسیله خطوط تلفنی پشتیبانی با اسنپ در میان بگذارند.

تماس با اورژانس

یکی دیگر از امکانات سرویس امنیت سفر گزینه تماس با اورژانس است. کاربران اکنون می توانند در صورت احتیاج به وسیله اپلیکیشن اسنپ به سرعت اورژانس را آگاه نمایند. همچنان توصیه می گردد که بروز حوادث در حین سفر به تیم امنیت سفر نیز اطلاع داده گردد تا امکان پشتیبانی های بعدی برای اسنپ میسر باشد. به گفته روابط عمومی اسنپ، در مرحله بعدی، امکان ارسال لوکیشن دقیق به مرکز اورژانس به این سرویس اضافه خواهد شد.

برای آشنایی با دیگر اقدامات و امکانات اسنپ برای امنیت سفر به اینجا مراجعه کنید.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 2 فروردین 1400 بروزرسانی: 2 فروردین 1400 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 1520

به "سرویس امنیت سفر به اپلیکیشن اسنپ اضافه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرویس امنیت سفر به اپلیکیشن اسنپ اضافه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید