روش مصرف آب جوش

به گزارش مجله سرگرمی، هر روز صبح زود از خواب بیدار شوید و 4 لیوان آب ولرم (یک لیتر) با معده خالی بخورید، حتماً باید آب گرم باشد ولی نه آنقدر که زبان را بسوزاند، (ولرم نزدیک به گرم) باشد، در یکی از لیوان های آب گرم نصف لیموترش تازه بچکانید

روش مصرف آب جوش

نویسنده: سلمان خدادادی

هر روز صبح زود از خواب بیدار شوید و 4 لیوان آب ولرم (یک لیتر) با معده خالی بخورید، حتماً باید آب گرم باشد ولی نه آنقدر که زبان را بسوزاند، (ولرم نزدیک به گرم) باشد، در یکی از لیوان های آب گرم نصف لیموترش تازه بچکانید (فقط یکی از 4 لیوان) و تا 45 دقیقه بعد هیچگونه غذایی نخورید. و پس از هر وعده غذا تا 2 ساعت آب نخورید (آب مصرفی شهری PH اسیدی دارد لطفاً از آب تصفیه شده و یا جوشیده بهره ببرید).

برخی از افراد یا بیماران در اوایل برای نوشیدن 4 لیوان آب در یک وقت مشکل دارند می توانند در ابتدا کمتر آب بنوشند و یواش یواش به 4 لیوان برسانید، طبق آزمایشات صورت گرفته، و طبق برآورد نتایج پزشکان، درمان با آب گرم برای امراض زیر در مدّت مشخص درمان و در بیشتر اوقات در زمان بسیار کوتاهتر بیماریهایشان کاهش و درمان می گردد.

مرض قند 30 روز

فشارخون 30 روز

مسائل معده 10 روز

انواع سرطان 9 ماه

سل و التهاب شرائین 6 ماه

کم غذایی 10 روز

مسائل مجاری ادرار 10 روز

مسائل بینی و گوش و حنجره 20 روز

مسائل عادت ماهیانه 15 روز

مسائل قلب و انواع 30 روز

سردرد شدید 3 روز

کم خونی 30 روز

چربی 4 ماه

صرع و فلج 9 ماه

مسائل دستگاه تنفسی 4 ماه

و کسانی که دچار ورم مفاصل هستند، می توانند از این روش در یک هفته شاهد کاهش و درمان دردهای مفصل خود باشند.

بیشتر بخوانید: دو لیوان آب قبل از صبحانه

این درمان هیچگونه عوارض جانبی در پی نخواهد داشت. حتماً یک ماه در میان این روش را انجام دهید تا معجزه آن را در سلامتی تان ببینید.

سعی کنید حتی المقدور روزانه 5-6 لیوان آب را مصرف کنید. طبیعتاً پس از چند روز این کار برایتان عادی خواهد شد. اگر هم به ترتیب قادر به مصرف این اندازه آب نبودید، سعی کنید حداکثر میزانی که می توانید را مصرف کنید.

منبع مقاله :

خدادادی، سلمان؛ (1395)، آب درمانی، ساری: انتشارات پارسی سرا، چاپ اول

منبع: راسخون
انتشار: 7 آبان 1400 بروزرسانی: 7 آبان 1400 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 1849

به "روش مصرف آب جوش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روش مصرف آب جوش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید