راهنمای سفر به مجمع الجزایر سیشل

به گزارش مجله سرگرمی، با مجمع الجزایر سیشل آشنا شوید جایی که انگار وصف بهشت را از روی آن برایتان گفته اند، جزایری که زیبایی طبیعی و هتل های شیک را به مسافرین ارزانی داشته است.

راهنمای سفر به مجمع الجزایر سیشل

مجمع الجزایر سیشل، بهشت روی زمین، در اقیانوس هند قرار گرفته است و زیباترین جزیره آفریقا است. تاکنون اشخاص زیادی مانند جرج و آمال کلونی، شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون، تعطیلات و ماه عسل خود را در این جزایر گذرانده اند.

اگر می خواهید تعطیلات خود را در جایی بگذرانید که احساس کنید در گوشه ای از بهشت هستید، تور سیشل را به شما پیشنهاد می کنیم. این جزیره دارای حیات وحش و طبیعت بکری است که باعث تمایز آن از سایر جزایر می گردد. تاکنون افراد مشهور زیادی تعطیلات و ماه عسل خود را در این جزایر گذرانده اند.

یکی از خوانندگان سایت سفر و تفریح، درباره سیشل (the Seychelles)، مجمع الجزایری متشکل از 115 جزیره در اقیانوس هند، گفت: بودن در اینجا مانند بودن در بهشت است.

آنچه که باعث برتری و تمایز این مجمع الجزایر با سایر جزایر می گردد، گیاهان و حیات وحش مرموز آن، مانند طوطی سیاه بومی و نخل های بلند است. تعجب آور نیست که چرا اکثر مسافران، آنجا را به عنوان برترین ساحل و جاذبه طبیعی می دانند.

بسیاری از مناطق بکر و دست نخورده آن فقط به وسیله کشتی قابل دسترسی هستند.

مسافران عوامل زیادی از قبیل فعالیت های رایج، مناظر، غذاها، مهمان نوازی و بسیاری از ارزش های کلی را هنگام رای دادن به بهترین جزیره جهان، در نظرسنجی سالانه بهترین جوایز جهانی (Worlds Best Awards)، مد نظر قرار می دهند.

سفر افراد مشهور به مجمع الجزایر سیشل، تعجب بسیاری از افراد را برانگیخت. برای مثال شاهزاده ویلیام (Prince William) و همسرش کیت میدلتون (Kate Middleton)، و همچنین جرج و آمال کلونی (Georgr and Amal Clooney)، ماه عسل خود را در این مجمع الجزایر گذرانده اند.

بهبود وضعیت 30 ویلای عظیم در سیکس سنسز زیل پاسیون (Six Senses Zil Pasyon) که همگی دارای استخرهای شخصی هستند یا تفرجگاه های جدید چهار فصلی با سوئیت ها و ویلاهای ساحلی در جزیره بکر دسروچز (Desroches)، کار آسانی نیست.

انتشار: 31 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 130

به "راهنمای سفر به مجمع الجزایر سیشل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راهنمای سفر به مجمع الجزایر سیشل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید