جدیدترین قیمت رهن و اجاره آپارتمان در تهران

به گزارش مجله سرگرمی، نرخ های پیشنهادی در بازار رهن و اجاره مسکن نشان می دهد که قیمت ها نسبت به ماه های قبل تعدیل شده است.

جدیدترین قیمت رهن و اجاره آپارتمان در تهران

جهت دریافت خدمات آموزش ساخت آلاچیق سیمانی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

جدیدترین آمار ها از قیمت رهن و اجاره آپارتمان در تهران نشان می دهد که با کاهش تقاضا برای جابه جایی، نرخ های پیشنهادی رهن و اجاره از سوی موجران در مقایسه با ماه های قبل به طور نسبی تعدیل شده است.

به گزارش مجله سرگرمی آنالیز های میدانی از بازار رهن و اجاره آپارتمان در شهر تهران نشان می دهد هم اکنون میزان عرضه مسکن به بازار اجاره بیشتر از تقاضا برای این واحد ها است و همین موضوع موجب شده موجران برای جلوگیری از خالی ماندن واحدهای خود، در شرایط کنونی اجاره مسکن به طور نسبی انعطاف پذیر تر شده اند. این انعطاف پذیری هم اکنون خود را به شکل تخفیف در نرخ پیشنهادی برای اجاره بعضی واحد ها از یک سو و قابل تبدیل بودن شرایط پرداخت اجاره بها از سوی دیگر نشان می دهد.

شواهد بازار اجاره مسکن نشان می دهد طی روز های اخیر حتی تعداد آگهی های عرضه شده به بازار اجاره با شرایط رهن کامل در مقایسه با هفته های گذشته افزایش یافته است؛ به خصوص این موضوع در میان واحد های مسکونی بزرگ متراژ بیشتر از واحدهای کوچک متراژ به چشم می خورد. همچنین در بازار واحد های مسکونی متراژ متوسط به ویژه واحدهای نوساز نیز مستاجران می توانند واحدهای اجاره ای با شرایط رهن کامل را در مقایسه با هفته ها و ماه های اخیر با دشواری کمتری پیدا نمایند. این موضوع در شرایطی اتفاق می افتد که در ماه های منتهی به نیمه اول سال 98، بخش قابل توجهی از واحد هایی که با شرایط رهن کامل به مستاجران معرفی می شد، نرخ اجاره بالاتری در مقایسه با قیمت واحد هایی که اجاره بهای آن ها به صورت ترکیب رهن واجاره ماهانه پرداخت می شد داشت. در جدول زیر جدیدترین قیمت رهن و اجاره آپارتمان در تهران ارائه شده است. برای اطلاع از قیمت دقیق رهن و اجاره آپارتمان در تهران و سایر شهرستان ها نیز می توانید به سایت املاک دلتا مراجعه کنید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 12 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 720

به "جدیدترین قیمت رهن و اجاره آپارتمان در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدیدترین قیمت رهن و اجاره آپارتمان در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید