اینترنت ضعیف و محدود هدیه دولت هند به مردم کشمیر پس از 178 روز حکومت نظامی

به گزارش مجله سرگرمی، پس از گذشت 178 روز از برقراری حکومت نظامی در کشمیر و حبس خانگی میلیون ها انسان امروز سیگنال ضعیف اینترنت به صورت محدود در برخی نقاط وصل شد.

اینترنت ضعیف و محدود هدیه دولت هند به مردم کشمیر پس از 178 روز حکومت نظامی

به گزارش دفتر منطقه ای مجله سرگرمی، دولت هند تحت فشارهای دنیای و پس از گسترش اعتراضات مردمی علیه اعمال فشار به مردم کشمیر امروز سرویس اینترنت را به صورت بسیار محدود و ضعیف در کشمیر برقرار کرد.

تماس های میدانی نشان می دهد سرعت اینترنت در بهترین شکل از حالت 2G بالاتر نمی رود و دسترسی به رسانه های مجازی نیز برای کشمیری ها همچنان غیرممکن است.

مردم کشمیر در این خصوص اعلام کرده اند: وصل شدن مجدد اینترنت از سوی دولت هند به شکل ضعیف و محدود نشان می دهد که این تصمیم خواسته دولت دهلی نو نبوده و بلکه صرفا برای پاسخ به فشار افکار عمومی در دنیا این اتفاق رخ داده است.

این در حالی است که از 178 روز پیش ارتباط مردم کشمیر با دیگر نقاط دنیا قطع شده و تعیین نیست در این مدت کشمیری ها با چه مشکلاتی روبرو بوده اند.

هند از زمان لغو خود مختاری کشمیر که عملا زیرپا گذاشتن تعهدات این کشور در سازمان ملل بود با مستقر کردن 900 هزار نظامی در منطقه کوچک کشمیر 9 میلیون ساکن این منطقه را در خانه های خود حبس کرد.

از آن زمان تا کنون کشورهایی چون پاکستان، ترکیه و مالزی به اقدام یک جانبه هند اعتراض کرده و خواستار لغو حکومت نظامی علیه مردم عادی شده بودند.

هند طی سه دهه اخیر 100 هزار کشمیری را کشته و باعث مفقود الاثر شدن 10 هزار نفر دیگر شده است.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 اسفند 1398 بروزرسانی: 25 اسفند 1398 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 753

به "اینترنت ضعیف و محدود هدیه دولت هند به مردم کشمیر پس از 178 روز حکومت نظامی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اینترنت ضعیف و محدود هدیه دولت هند به مردم کشمیر پس از 178 روز حکومت نظامی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید