استفاده بیش از 6 میلیون نفر در روز از نرم افزار شاد

به گزارش مجله سرگرمی، مدیرفنی شبکه شاد گفت: شبکه شاد به طور همزمان در سال گذشته در یک زمان توانسته بود تا 3 میلیون نفر کاربر را سرویس دهد.

استفاده بیش از 6 میلیون نفر در روز از نرم افزار شاد

علی کاظم زاده درباره قابلیت های تازه نرم افزار شاد گفت: قابلیت هایی تازهی که در شاد اضافه شده اند درخواستی بودند. از مدت ها پیش وزارت آموزش و پرورش مطرح نموده بود که در شاد قابلیت های آموزش مجازی و یا سامانه ای برای آموزش مجازی آغاز به فعالیت کند و در نهایت تصمیم بر این شد در همین پلتفرم که کاربران در آن حضور دارند، ابزار های آموزش مجازی مانند قابلیت های ال ام اس (ال ام اس موتوری است که آموزش مجازی را قوت می بخشد) استفاده گردد و این درخواست از سمت آموزش و پرورش تبدیل به قابلیت های فنی شده که امیدواریم به تدریج در سامانه شاد قرار گیرد.

او اضافه کرد: شبکه شاد به طور همزمان در سال گذشته در یک زمان توانسته بود تا 3 میلیون نفر کاربر را سرویس دهد که بین نرم افزار های داخلی آمار بی نظیری است. باز هم اگر لازم باشد که به شکل مجازی و در ابعاد گسترده در خدمت دانش آموزان باشیم، حتما با همین ظرفیت می توانیم امکانات خود را به دانش آموزان ارائه دهیم.

او گفت: پس از حضوری شدن مدارس، استفاده از سامانه شاد بسیار بالاتر از حد انتظار بود. اکنون در روز چیزی بالغ بر 6 و نیم میلیون نفر کاربر داریم که از این سامانه استفاده می نمایند. بخشی از این استفاده همان موضوعات مطرح شده در سال های قبل مانند ارسال تکلیف ، فایل و جزوه ها در پیغام رسان این نرم افزار بوده است.

مدیرفنی شبکه شاد گفت: کمپین هایی که در نرم افزار شاد وجود دارند؛ مانند شاد بوم و موتور جست و جوی شاد بین که این ابزار های مختلف باعث می شوند کاربران به طور میانه روزی بیش از 20 دقیقه از این نرم افزار استفاده نمایند و ما به طور جدی در فضای مجازی در خدمت کاربران هستیم.

او گفت: وزارت آموزش وپرورش نیز با دستور العمل های مختلف در حال کوشش است که آموزش مجازی را به عنوان بخشی جدا از آموزش رسمی استفاده کند و از معلمان و مدیران مدارس خواسته شده است که در این زمینه طرح فعالیت های خود را ارائه دهند.

خبرنگاران علمی پزشکی آموزش و پرورش

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 12 آبان 1401 بروزرسانی: 12 آبان 1401 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 2166

به "استفاده بیش از 6 میلیون نفر در روز از نرم افزار شاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استفاده بیش از 6 میلیون نفر در روز از نرم افزار شاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید