آتشی که جان 6 نفر را در یک باغ در بزرگراه آزادگان گرفت

به گزارش مجله سرگرمی، خبرنگاران : سخنگوی آینده نشانی درباره آتش سوزی در یک باغ در بزرگراه آزادگان که منجر به فوت 6 نفر شد توضیحاتی داد. در یک باغ کوچک حدودا 300-350 متری که دو اتاق کوچک 20 - 30 متری جمعا به وسعت 40 -45 متر کنار هم داشت که یک سوئیت کوچک دارای سرویس بهداشتی و آشپزخانه بود که این بخش دچار آتش سوزی شده بودند.

آتشی که جان 6 نفر را در یک باغ در بزرگراه آزادگان گرفت

جهت دریافت خدمات طراحی منزل ویلایی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش خبرنگاران به نقل از باشگاه خبرنگاران ،جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران در مورد حادثه آتش سوزی صبح امروز و جان باختن شش نفر اظهار کرد: ساعت 9:47 دقیقه صبح امروز یک مورد تماس شهروند با سامانه 125 سازمان آتش نشانی شهرداری تهران و اطلاع رسان شد.

وی اضافه نمود: مشاهده دود از یک باغ کوچک در بزرگراه آزادگان خیابان صفا اعلام شد که آنش نشان‌ها به محل حادثه اعزام شدند و مشاهده کردند که در یک باغ کوچک حدودا 300-350 متری که دو اتاق کوچک 20 - 30 متری جمعا به وسعت 40 -45 متر کنار هم داشت که یک سوئیت کوچک دارای سرویس بهداشتی و آشپزخانه بود که این بخش دچار آتش سوزی شده بودند.

ملکی گفت: آتش نشان‌ها به سرعت وارد عمل شدند و آتش را خاموش کردند و در حین خاموش کردن آتش با شرایط بی حال شش نفر که نقش بر زمین بودند روبرو شدند که دو نفر از این افراد دچار سوختگی بسیار شدیدی شده بودند و چهار نفر دیگر نیز در بخش دیگری از منزل بودند که سوختگی آن‌ها نسبتا کمتر بود که به تایید عوامل اورژانس و با حضور این عزیزان تعیین شد که متاسفانه هر شش نفر جان خود را ازدست داده بودند.

وی بیان نمود: عوامل آتش نشانی، آتش را خاموش کردند و روی در و دیوار‌ها به طور کامل آثار سوختگی و حرارت وجود داشت که حاکی از این است که در دقایق اولیه حداقل، حرارت بسیار زیاد بوده است و باعث شده که هر شش نفر در این حادثه جان خود را ازدست بدهند و سپس، محل تحویل عوامل انتظامی و قضایی شد که بررسی‌های کارشناسانه و تخصصی خود را انجام دهند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 23 آذر 1399 بروزرسانی: 23 آذر 1399 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 1326

به "آتشی که جان 6 نفر را در یک باغ در بزرگراه آزادگان گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آتشی که جان 6 نفر را در یک باغ در بزرگراه آزادگان گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید