یک تئوری واقعا عجیب و غریب در خصوص سریال گیم آو ترونز: آیا برن استارک همان نایت کینگ است؟

به گزارش مجله سرگرمی، خیلی ها ممکن است آخر شب فیلم و سریالی را فقط برای تفریح محض ببینند و نخواهند زیاد در عمق داستان آن تفکر نمایند. در عوض بینندگان حرفه ای فیلم ها و سریال ها، سعی می نمایند که حتی اشارات پنهان و زوایای مخفی و استعارات را کشف نمایند.

یک تئوری واقعا عجیب و غریب در خصوص سریال گیم آو ترونز: آیا برن استارک همان نایت کینگ است؟

آنها در فوروم های اینترنتی و شبکه های اجتماعی، سؤالاتی که در خصوص فیلم ها برایشان پیش می آید را با هم در میان می گذارند و با بازبینی فیلم ها و سریال ها، در پی پاسخگویی برمی آیند و حتی نظریه پردازی می نمایند.

نظریه های هواداران فیلم و سریال ها، گاهی آنقدر خوب است که ما آرزو می کنیم ای کاش واقعیت داشته باشند، اما در مقام عمل بسیاری از این نظریات بعد از پخش قسمت های دیگر سریال، نقش بر آب می شوند.

سریال لاست را به یاد بیاورید و آن همه نظریه ای که در خصوصش خلق شده بود. بعضی از نظریات عملا از داستان آشفته سریال در دو سیزن انتهایی بهتر بودند.

حالا در خصوص سریال گیم آو ترونز چه می اندیشید؟ فکر می کنیم که چه کسی پادشاه هم سرزمین ها و اقلیم های جهانی تخیلی باشکوه سریال بگردد؟ فکر نمی کنید که در ادامه پخش فصل فعلی، طبق یک سنت همیشگی، دست کم یکی دو نفر از شخصیت های خوب و محبوب فعلی به طرز فجیعی کشته شوند؟!

هشدار اسپویل

جالب است بدانید که به تازگی یک نظریه بسیار رادیکال، در خصوص سریال گیم آو ترونز، به وسیله یک کاربر ردیت با نام کاربری turm0il26 ارائه شده است.

مطابق این تئوری برن استارک و نایت کینگ یک نفر هستند!

بله درست خواندید!

مطابق این تئوری، در واقع سفرهای زمانی و حلول روح برن استارک در کالبدهای دیگر، همه داستان های سریال گیم آو ترونز را سبب شده است.

ما می دانیم که برن استارک، می تواند سفر زمانی در گذشته و آینده بکند و می تواند روح خود را در کالبد اشخاص دیگر حلول بدهد و آنها را کنترل کند.

ایده کلی این است که برن سه بار به گذشته سفر نموده تا از نیروی خود برای ریشه کن کردن وایت واکرها استفاده کند، اما این کوشش ها به عنوان یک نتیجه جانبی سوء، باعث آشفتگی و تخریب در جهان شده اند.

بار اول برن استارک به گذشته سفر کرد تا به شاه دیوانه تفهیم کند که باید همه وایت واکرها را به یاری اژدهاهای خود بسوزاند. او در گوش شاه دیوانه که همان آیریس تارگارین 2 باشد، زمزمه کرد که همه شان را بسوزان!

اما این نجواهای او، باعث دیوانگی شاه سالم شد و در نهایتا او به جای وایت واکرها، مردم بیگناه را بی جهت سوزاند.

در سفر دوم زمانی، می خواست به گذشته بسیار دور برود تا دریابد چطور در یک مقطع زمانی انسان ها توانسته بودند تا مرز ریشه کن کردن وایت واکرها بروند، منتها او عملا وارد یک مقطع زمانی دیگر شد و به عنوان یک راهکار موقت، یاری کرد تا دیوار عظیمی برای جداسازی شمال واقعی از منطقه ها جنوبی ساخته گردد.

در سفر سوم، او به بازه زمانی خلق نخستین نایت کینگ می رود. در این زمان بچه های جنگل به منظور از بین بردن انسان ها، نخستین وایت واکر را با فرو کردن شیشه اژدها به سینه اش، خلق کردند.

ایده این است که برن در این زمان، در کالبد نخستین وایت واکر می رود. او هشدار کلاغ سه چشم را که به او گفته بود، اگر بیش از حد در گذشته بماند یا در کالبد کسی برود، ممکن است به دام بیفتد، را جدی نمی گیرد.

نتیجه اش این می گردد که او در بدن وایت واکر به دام می افتد.

این تئوری می تواند شرح بدهد که چرا در آخرین قسمت پخش شده تا حالا، نایت کینگ، اجازه جان به در بردنِ جان اسنو را از مهلکه داد: چون هنوز اندازه اندکی از روح برن در او به جای مانده بود.

این ویدئو همه چیز را به صورت عینی تر و مفصل تری شرح می دهد.

منبع

منبع: یک پزشک
انتشار: 19 آذر 1401 بروزرسانی: 19 آذر 1401 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 2178

به "یک تئوری واقعا عجیب و غریب در خصوص سریال گیم آو ترونز: آیا برن استارک همان نایت کینگ است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک تئوری واقعا عجیب و غریب در خصوص سریال گیم آو ترونز: آیا برن استارک همان نایت کینگ است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید