یورو 2020، افشاگری اشمایکل درباره از سرگیری بازی دانمارک - فنلاند

به گزارش مجله سرگرمی، سنگربان تیم ملی دانمارک فاش کرد که او و هم تیمی هایش پس از حادثه شوکه کننده ای که برای کریستین اریکسن رخ داد، چاره ای جز بازگشت به زمین بازی نداشتند.

یورو 2020، افشاگری اشمایکل درباره از سرگیری بازی دانمارک - فنلاند

به گزارش خبرنگاران، کاسپر اشمایکل سنگربان تیم ملی دانمارک فاش کرد که بعد از ایست قلبی هم تیمی اش کریستین اریکسن که بازی شنبه شب این تیم مقابل فنلاند در گروه B را در اواخر نیمه اول برای نزدیک به یک ساعت و 45 دقیقه تعلیق کرد، او و دیگر بازیکنان تیم قرمزپوش اسکاندیناوی در مورد عدم بازگشت به زمین بازی از سوی یوفا تهدید شدند.

ملی پوشان دانمارک با وجود روحیه ای به شدت تخریب شده از تماشای صحنه قرار دریافت هم تیمی شان در آستانه مرگ، به زمین بازی برگشتند و با عملکردی که عدم تمرکز در آن موج می زد، در نهایت با یک گل به همسایه شمالی خود باختند.

اشمایکل درباره این اتفاق به برنامه صبح بخیر بریتانیا گفت: واقعیت این است که من دیروز نقل قولی از یوفا دیدم که در آن آمده بود این سازمان مطابق توصیه و درخواست بازیکنان تیم ملی دانمارک که بر ادامه بازی تأکید داشتند، تصمیم به از سرگیری بازی گرفته است اما من می دانم که این حقیقت ندارد، شاید هم آنها حقیقت را اینگونه می بینند. واقعیت این است که برای ما سه گزینه وجود داشت؛ اول اینکه بلافاصله بازی را از سر بگیریم. دوم اینکه ساعت 12 ظهر روز بعد بازی کنیم و 50 دقیقه به جامانده را انجام دهیم و سوم اینکه بازی نکنیم و باخت 3 بر صفرمان را بپذیریم.

سنگربان باشگاه لسترسیتی اضافه نمود: خب خودتان را در چنین شرایط بگذارید و ببینید که چه تصمیمی می گیرید. آیا می توان گفت که این خواسته بازیکنان بوده است؟ آیا واقعاً می توان گفت که ما گزینه بازی نکردن داشته ایم؟ من فکر نمی کنم که واقعاً چنین گزینه ای وجود داشته باشد. همانطور که در رسانه ها هم خواندید، مربی ما در نشست خبری گفت که جداً از اینکه بازیکنانش را به زمین بازی برگرداند، پشیمان است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 تیر 1400 بروزرسانی: 13 تیر 1400 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 1697

به "یورو 2020، افشاگری اشمایکل درباره از سرگیری بازی دانمارک - فنلاند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یورو 2020، افشاگری اشمایکل درباره از سرگیری بازی دانمارک - فنلاند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید