گرمخانه های کرج تعطیل نیست

به گزارش مجله سرگرمی، خبرنگاران/البرز ناظر گرمخانه های شهرداری کرج گفت: از هفته آخر اسفندماه تا کنون تعداد مراجعین به گرمخانه های کرج بین 20 تا 30 درصد افزایش یافته است.

گرمخانه های کرج تعطیل نیست

جهت دریافت خدمات اجرای نمونه طراحی روف گاردن با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

جواد غلامی در گفت وگو با مجله سرگرمی اظهار کرد: علی رغم اینکه شیوع ویروس کرونا گرمخانه های بعضی از شهرها را به تعطیلی کشانده، گرمخانه های کرج با رعایت اصول بهداشتی و ضوابط اعلام شده از سوی ستاد مدیریت کرونای استان فعالیت دارند و از بی خانمانان و افرادی که به دلایل مختلف سرپناهی ندارند، میزبانی می نمایند.

وی با اشاره به مدت زمان فعالیت این گرمخانه ها ادامه داد: گرمخانه زنان واقع در پارک شهید چمران در تمام ایام سال و گرمخانه مردان واقع در میدان شاه عباسی نیز تا 15 اردیبهشت فعالیت دارد.

این مسئول در پاسخ به این سوال که چرا علی رغم فعالیت گرمخانه ها بی خانمانان زیادی در گوشه و کنار شهر به چشم می خورند، گفت: با سرانجام فصل زمستان و گرم شدن هوا بسیاری از بی خانمانانی که در روزهای سرد سال ناچار به مراجعه به گرمخانه ها بودند، مکانی را برای خود پاتوق نموده و شب را در آنجا سپری می نمایند.

غلامی شرح داد: باتوجه به اینکه بخش عمده ای از کسانی که به گرمخانه ها مراجعه می نمایند به اعتیاد دچار هستند، با گرم شدن هوا ترجیح می دهند به گرمخانه مراجعه ننمایند و در خیابان بمانند چون در گرمخانه ها امکان استعمال مواد وجود ندارد و این امر آنها را سختی روبرو می نماید.

ناظر گرمخانه های شهرداری کرج گفت: البته از هفته آخر اسفندماه تا کنون تعداد مراجعین به گرمخانه های کرج بین 20 تا 30 درصد افزایش یافته است.

وی اضافه نمود: دو گرمخانه سیار نیز در کنار گرمخانه های ثابت در مناطق مختلف شهر به خصوص مناطق حاشیه ای در تردد هستند تا به جامعه هدف خدمات رسانی نمایند.

غلامی شرح داد: گرمخانه های سیار چای، آب، وعده غذایی گرم، پتو و سایر مایحتاج را در اختیار افراد بی خانمان قرار می دهند و در صورت احتیاج آنها را سرپناهی در جاده قزلحصار معرفی می نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 فروردین 1399 بروزرسانی: 17 فروردین 1399 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 814

به "گرمخانه های کرج تعطیل نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گرمخانه های کرج تعطیل نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید