پیشنهاد فرانسوی برای فوتبالیست ایرانی

به گزارش مجله سرگرمی، حدود یکماه قبل بود که اعلام شد باشگاه فرانسوی مشتری وینگر ایرانی شارلوا است و این احتمال وجود دارد که بازیکن مورد علاقه دراگان اسکوچیچ، فصل آینده در فرانسه به فوتبالش ادامه دهد. حضور علی قلی زاده در عکس تیمی شارلوا برای فصل نو، از دید بعضی رسانه ها به معنای منتفی شدن جدایی او از باشگاه بلژیکی اش بود با این همه طی چند ساعت گذشته، بعضی سایت های فرانسوی، علی قلی زاده را دوباره به نانت لینک نموده اند.

پیشنهاد فرانسوی برای فوتبالیست ایرانی

صفحه توئیتر MSVFoot مدعی شده که باشگاه نانت در پی بازیکن 25 ساله شارلوا است. بازیکنی که قیمتش 3.7 میلیون یورو است و این احتمال وجود دارد که نانت برای جذب وینگر شارلوا، یکی از مهاجمانش را هم به تیم بلژیکی بدهد. از رناد اموند و خلیفه کولیبالی به اسم بازیکنانی نام برده شده که یکی از آن ها در ازای حضور قلی زاده در نانت، راهی شارلوا گردد.

سایت butfootballclub فرانسه هم احتمال حضور قلی زاده در نانت را آنالیز نموده و نوشته مدیر برنامه های بازیکن ایرانی کسی نیست جز موجی بیات که از او به اسم مدیرورزشی غیررسمی! نانت نام برده می گردد. موجی برادر مهدی بیات مالک سابق و یکی از مدیران فعلی باشگاه شارلوا هم محسوب می گردد و شاید این موضوع باعث گردد که قلی زاده را فصل آینده در نانت ببینیم.

فوتبالی

منبع: فرارو
انتشار: 8 مرداد 1400 بروزرسانی: 8 مرداد 1400 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 1746

به "پیشنهاد فرانسوی برای فوتبالیست ایرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد فرانسوی برای فوتبالیست ایرانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید