وقتی اردوگاه کار اجباری آشویتس تبدیل به کانادا می گردد

به گزارش مجله سرگرمی، آشویتس یا اردوگاه کار اجباری زندانیان یهودی که توسط آلمان های نازی دستگیر شده بودند را می توان یکی از مخوف ترین نقاط جهان دانست. جایی که هزاران کودک، زن و مرد و پیر و جوان جان باختند.

وقتی اردوگاه کار اجباری آشویتس تبدیل به کانادا می گردد

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور کانادا هستید با ما همراه شوید

به گزارش سرویس خواندنی های انتخاب، یکی از سیاه ترین بخش های کارنامه کاری نازی ها را می توان ماجرای اردوگاه های کار اجباری آشویتس دانست. افرادی که در این اردوگاه ها اسیر بودند از پایین ترین سطح رفاه، خورک و پوشاک برخوردار بودند و حتی نسبت به زنان و بچه ها نیز هیچ نوع ترحمی وجود نداشت.

هنوز هم داستان های زیادی درباره آشویتس مطرح می گردد و عده ای معتقدند تا کنون جایی به مخوفی آشویتس ساخته نشده است. با همه این ها جالب است بدانید در این منطقه که حتی به عنوان جهنم روی زمین از آن یاد می گردد، منطقه ای وجود داشت که به عنوان کانادا شناخته می شد. این منطقه متعلق به زندانبان ها و افرادی بود که به عنوان روسای این اردوگاه شناخته می شدند.

شاید برایتان سوال باشد چرا نام این بخش از آشویتس کانادا بود. علت این موضوع را می توان معنای کانادا دانست. درواقع کانادا به معنای سرزمین فراوانی تعبیرمی گردد. کانادا یک اسم عامیانه در اردوگاه کار اجباری آشویتس بود. این بخش از اردوگاه شامل یک مجموعه بزرگ و باز بود که حاوی تعدادی سایبان و مناطق سرپوشیده می شد و برای برای ذخیره لباس و اموال گرفته شده از زندانیانی که وارد آشویتس می شدند مورد استفاده قرار می گرفت. شاید دردناک ترین بخش ماجرا این بود که این کالاها توسط زندانیان برای نازی ها مرتب شده بود.

منبع: انتخاب
انتشار: 18 آذر 1398 بروزرسانی: 18 آذر 1398 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 514

به "وقتی اردوگاه کار اجباری آشویتس تبدیل به کانادا می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وقتی اردوگاه کار اجباری آشویتس تبدیل به کانادا می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید