هاشمی نسب: تمام زندگی من شده جنگ و جدل با طرفداران تیمِ خاص، تمام برنامه ریزی فوتبال ما برای راحتی پرسپولیس است!

به گزارش مجله سرگرمی، مهدی هاشمی نسب مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان بعد از شکست تیمش مقابل پرسپولیس به همه چیز پرداخت جز دلایل فنی شکست سرخپوشان اهوازی.

هاشمی نسب: تمام زندگی من شده جنگ و جدل با طرفداران تیمِ خاص، تمام برنامه ریزی فوتبال ما برای راحتی پرسپولیس است!

به گزارش خبرنگاران، مهدی هاشمی نسب پس از شکست 2 بر یک فولاد خوزستان مقابل پرسپولیس گفت: ما آمده بودیم بازی را ببریم. ما همه چیز را در شرایط عادی سنجیده بودیم و به توانایی تیم ایمان داشتیم. بد آغاز کردیم و گل خوردیم و می توانستیم به بازی برگردیم.

وی اضافه نمود: دو سه تا موقعیت گل داشتیم که می توانستیم بازی را همانجا تمام کنیم. یک اتفاقاتی که در فوتبال می افتد که من به خودم جرأت نمی دهم، بگویم. با تمام احترامی که برای زاهدی فرد قائلم، در 10 هفته برای ما چهار بار قضاوت نموده است. در دو بازی استقلال پنالتی به اشتباه گرفته شده است که نمی دانم چه بگویم. در بازی با نساجی یک بر صفر بردیم، اما باز هم پنالتی برای ما گرفته نشده است. امروز هم روی دو خطا گل خوردیم.

مربی تیم فولاد خوزستان توضیح داد: گل دوم من فکر می کنم خطایی نبود، ولی خطا گرفتند! در هر صورت این بحث فنی بود. تیمی که فینال آسیا بوده به جای اینکه الان هر پنج روز یک بار بازی کند، ما هر پنج روز یک بار بازی می کنیم. تمام برنامه ریزی فوتبال ما شده است که ببینیم پرسپولیس کی راحت است بازی کند. در بازی ها هم اتفاقات عجیبی می افتد. فیلمبردار صداوسیما در جریان بازی به مربی ما می گوید پنالتی نبود! واقعاً برازنده یک تیم است که به آن می گویند تیم خاص. ایراد ندارد من 20 سال است با این مسائل دست و پنجه نرم می کنم و تمام زندگی من شده جنگ و جدل با طرفداران همین تیم خاص. ایرادی ندارد نصف عمرمان گذشته و نصف باقی هم می گذرد. قبل از بازی برخی تیم ها در خصوص نیمکت تیم ما صحبت می نمایند، ولی این را بگویم پرسپولیس به عنوان نایب قهرمان آسیا در بازی با استقلال، ذوب آهن و همین امروز هم نیمکت آرامی نداشته است.

هاشمی نسب ادامه داد: با تمام احترامی که برای کریم باقری رفیق 35 ساله خودم قائلم، ولی مظلوم نمایی می نمایند که نیمکت ما خوب است. نه، اینطور نیست. درست است ما در فوتبال آدم بد داستان شدیم، ولی شما هم آدم خوب داستان نیستید. حداقل ما هم بازی بودیم و همدیگر را خوب می شناسیم. ما هم در پرسپولیس بازی کردیم و این شرایط را دیدیم. ما هم در تیم خاص بودیم! من هم قبل از دربی یک کارته بودیم، خطا می کردم و باید اخراج می شدم، اما داور می گفت آقای هاشمی نسب هفته بعد دربی داری! ولی شما آدم عظیم های فوتبال هستید، هم بازی ما بودید، تو را به خدا سیاه نمایی و مظلوم نمایی نکنید. خودتان باشید. به خدا مردم ما آدم ها را خوب می شناسند. شما آدم خوب داستان بمانید و همچنان ما آدم بد داستان می مانیم. ان شاءالله در ادامه راه پیروز باشند و در سال های آینده بتوانند قهرمان آسیا شوند. واقعاً تیم خاص برازنده آنهاست.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

وی در انتها یادآور شد: در خصوص برخی صحنه ها هم باید بگویم، بازیکن پرسپولیس بعد از پنالتی باید دو کارت قرمز مستقیم می گرفت. نمی دانم همه چیز به هم می آید! به هر حال ما فولاد هستیم، بضاعت نداریم و تیم عادی هستیم و خاص نیستیم. این اتفاقات باید سر ما بیاید، نه تنها تیم ما، بلکه برای تیم هایی مثل فولاد باید بیفتد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 بهمن 1399 بروزرسانی: 30 بهمن 1399 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 1453

به "هاشمی نسب: تمام زندگی من شده جنگ و جدل با طرفداران تیمِ خاص، تمام برنامه ریزی فوتبال ما برای راحتی پرسپولیس است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هاشمی نسب: تمام زندگی من شده جنگ و جدل با طرفداران تیمِ خاص، تمام برنامه ریزی فوتبال ما برای راحتی پرسپولیس است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید