مطهری: نمی دانم چرا داوران دوست دارند بازی های پرسپولیس مساوی گردد!، می جنگیم و لیگ را پرقدرت ادامه می دهیم

به گزارش مجله سرگرمی، با وجود تساوی مقابل طرفدار و کم شدن شانس قهرمانی پرسپولیس، مربی این تیم مدعی شد سرخپوشان همچنان برای رسیدن به قهرمانی کوشش خواهند کرد.

مطهری: نمی دانم چرا داوران دوست دارند بازی های پرسپولیس مساوی گردد!، می جنگیم و لیگ را پرقدرت ادامه می دهیم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، حمید مطهری پس از تساوی بدون گل پرسپولیس مقابل طرفدار گفت: با این آغاز می کنم که اگر این سبک فوتبال است که طرفدار انتخاب نموده، من اصلاً راجع به تیم حریف حرفی ندارم! فقط می گویم ما باید شرایط مان را بهتر می کردیم. تمام مدل های حمله را تمرین نموده بودیم. همه شکل موقعیت داشتیم، توپ ها را به کناره ها بردیم و موقعیت ایجاد کردیم، ولی گل نزدیم.

وی ادامه داد: اگر آن گل به وسیله مهدی عبدی زده می شد اصلاً شرایط بازی تغییر می کرد. زمانی که دیدند از کناره ها فشار می آوریم با نفرات پرتعداد آنجا را پر کردند. آغاز کردیم به بازی بین مدافعان و شوتزنی؛ دروازه بان شان خیلی خوب کار کرد و چند موقعیت ما را گرفت. در نهایت این یک سبک است که طرفدار انتخاب نموده. فوتبالی که ما بازی کردیم خیلی خوب و رو به جلو بود؛ منتهی توپ های ما وارد گل نشد. اگر گل می شد شرایط خیلی متفاوت بود. در نهایت ما به همه سبک ها احترام می گذاریم.

مربی تیم پرسپولیس درباره قضاوت حمید حاج ملک در این ملاقات توضیح داد: فقط چون سؤال کردید حرف می زنم، وگرنه خدا را شاهد می گیرم نمی خواستم در خصوص داوری حرف بزنم. نمی دانم داوران چرا در هفته های اخیر دوست دارند بازی پرسپولیس مساوی دربیاید! اصلاً در خصوص داوری صحبت ندارم. فقط یک نکته می گویم. تو را به خدا اگر اشتباه کردم بگویید. نیمه اول سه دقیقه وقت اضافه داشت؟ من خدا را شاهد می گیرم نمی خواستم در خصوص داوری حرف بزنم، چون اگر حرف بزنم می گویند آقا، قوی تر از بهانه هایت باش! من که بهانه نمی آورم، مسئولیت با من است. این واقعیت است که رخ داده. من فقط یک نمونه را مثال زدم.

مطهری بعلاوه یادآور شد: سبک بازی تیم مقابل در دقایقی تیم ما را تحت تأثیر قرار داد. به نظرم سبک تیم حریف، تیم مقابل را عصبی می نماید. البته ما این را گوشزد کردیم که تیم بزرگی مثل پرسپولیس نباید تحت تأثیر قرار بگیرد. من به بچه ها گفتم، آنها دنبال این شرایط بودند، ولی یک تیم بزرگ باید بزرگی خودش را نشان دهد. بله! ما در دقایقی از بازی تحت تأثیر حریف قرار گرفتیم و تمرکز بازیکنان ما را به هم زدند. ما گوشزد نموده بودیم، ولی متأسفانه در دقایقی بچه ها عصبی شدند و تمرکز لازم را نداشتند.

وی در ادامه درباره اینکه تساوی مقابل طرفدار، پرسپولیس را از هدف خود برای قهرمانی دور نموده است، عنوان نمود: من همواره گفتم ما تسلیم نمی شویم. اصلاً در خون پرسپولیس است؛ جنگیدن برای قهرمانی. ما ادامه می دهیم و باید بجنگیم و این وظیفه ماست. ما حرفه ای هستیم و لیگ را باید پُرقدرت ادامه دهیم و ان شاءالله ببینیم نتایج تیم های دیگر چه خواهد بود. ما با قدرت به کارمان ادامه می دهیم و در هفت هفته ممکن است اتفاقات زیادی بیفتد.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص شرایط حامد لک و اینکه گفته می گردد او با یحیی گل محمدی به علت حضور در ترکیب اصلی دچار اختلاف شده است، شرح داد: اصلاً بحثی نبوده است. من قبلاً هم گفتم، ما اصلاً اجاره نمی دهیم کسی بحث کند. بازیکن اصلاً اجازه ندارد بحث کند. اینکه گفتند با گل محمدی درگیر شده است، اصلاً چنین اجازه ای نمی دهیم. هر کسی به وظیفه خودش مطلع است و می داند در پرسپولیس باید چه کاری انجام دهد. حامد هم یک اشتباهی نموده و از تمرین گروهی منع شده است. در کل چنین چیزی نبوده است و ما اصلاً اجازه چنین اتفاقی نخواهیم داد، چون همه چیز در تیم ما براساس احترام است.

مطهری ادامه داد: متأسفانه حامد لک تمرکزش پایین آمده بود و شاید این تلنگری برای او باشد تا شرایطش بهتر گردد. مربیان همواره با این چالش ها رو به رو هستند و این یک راه چاره است و شاید یک تلنگر به بازیکن خورده گردد تا شرایط بهتری پیدا کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 خرداد 1401 بروزرسانی: 5 خرداد 1401 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 2051

به "مطهری: نمی دانم چرا داوران دوست دارند بازی های پرسپولیس مساوی گردد!، می جنگیم و لیگ را پرقدرت ادامه می دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مطهری: نمی دانم چرا داوران دوست دارند بازی های پرسپولیس مساوی گردد!، می جنگیم و لیگ را پرقدرت ادامه می دهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید