مشکل تاری دوربین گلکسی S23 و S23 پلاس

به گزارش مجله سرگرمی، در سری گلکسی S23، تنها مدل اولترا در دوربین اصلی خود به روزرسانی هایی را دریافت کرد. بااین حال، گزارش ها نشان می دهند که دوربین اصلی گلکسی S23 معمولی و پلاس با مسئله ای روبه رو است که باعث تارشدن تصاویر می گردد و صدای کاربران را درآورده است.

مشکل تاری دوربین گلکسی S23 و S23 پلاس

به گزارش دیجیاتو، براساس آنچه از گزارش ها به نظر می رسد، دوربین 50 مگاپیکسلی گلکسی S23 و S23 پلاس از مسئله ای رنج می برد که اجازه نمی دهد تمام صحنه در حالت فوکوس قرار بگیرد. کاربران می گویند اگرچه مرکز قاب واضح و در فوکوس است، اما در کناره ها می توانید محوشدگی عناصر صحنه را ببینید.

این مشکل ظاهراً در نمونه هایی از گلکسی S23 و S23 پلاس اتفاق افتاده است که در ویتنام ساخته شده اند. در ادامه دو نمونه از این تصاویر مشکل دار را می بینید. در یکی از تصاویر با علامت گذاری نشان داده شده است که کدام قسمت های عکس ایراد دارد.

با توجه به اینکه محل ساخت گوشی ها معمولاً تأثیری در کیفیت فراوری دستگاه ها نمی گذارد، وقوع این مشکل تا حدی غافل گیرنماینده است. بعضی کاربران با مشاهده این گزارش ها اعلام نموده اند که سری گلکسی S22 هم چنین مسئله ای داشته است، اما روی آن مانوری داده نشده بود. علاوه براین، ظاهراً تنها راه چاره این مشکل ارسال دستگاه به بخش خدمات مشتریان سامسونگ است.

از سوی دیگر، به نظر نمی رسد که مسئله ای در مدل اولترا وجود داشته باشد، چون این گوشی از دوربین متفاوتی استفاده می نماید. هرچند کاربران پیش تر از وجود مشکل دیگری در دوربین S23 اولترا خبر داده بودند که ظاهراً به لرزشگیر آن مربوط بود و مانع از عملکرد صحیح این قابلیت می شد.

سامسونگ هنوز به مشکل دوربین گلکسی S23 و S23 پلاس واکنشی نشان نداده است. درنتیجه بسیاری از کاربران منتظر اظهارنظر رسمی این شرکت هستند؛ چرا که با راهکارهای معمولی ازجمله ریست گوشی نتوانسته اند این ایراد را برطرف نمایند و در پی راه چاره برای برطرف آن هستند.

منبع: فرارو
انتشار: 22 اسفند 1401 بروزرسانی: 22 اسفند 1401 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 2224

به "مشکل تاری دوربین گلکسی S23 و S23 پلاس" امتیاز دهید

1 کاربر به "مشکل تاری دوربین گلکسی S23 و S23 پلاس" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشکل تاری دوربین گلکسی S23 و S23 پلاس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید