سومین سینمای ثابت سیستان و بلوچستان در خاش راه اندازی می گردد

به گزارش مجله سرگرمی به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، تیمور کرد زابلی گفت: یکی از نیازهای اساسی راه اندازی سینما در شهرستان خاش برخورداری از امکانات صوت و نور استاندارد بود که با اعتباری بالغ بر 100 میلیون تومان این امر محقق و امکانات مذکور نصب شد.

سومین سینمای ثابت سیستان و بلوچستان در خاش راه اندازی می گردد

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خاش ادامه داد: تاثیرات سینما از جنبه فرهنگی و هنری و سایر قابلیت های این وسیله بر مردم امری انکار ناپذیر است.

وی اضافه نمود: یکی از مهم ترین اهداف مدنظر بحث افزایش فرهنگ بصری در بین مردم میباشد چرا که فرهنگ پذیری و انتقال مطالب مهم اجتماعی، فرهنگی، دینی و آموزنده از طریق فیلم و تصویر به مراتب سریع تر است.

وی توضیح داد: با پیگیری های انجام گردیده در این زمینه بحث راه اندازی سینما در اواخر سال گذشته در دستور کار این اداره بوده که متاسفانه بدلیل عدم آمادگی سالن فرهنگ و ارشاد راه اندازی آن به امسال موکول شد.

این مسئول عنوان نمود: پس از تعمیر،نوسازی و تکمیل سالن مربوطه و با مساعدت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مجوز راه اندازی سینما ثابت در شهرستان خاش اخذ شد.

کرد زابلی گفت: یکی از نیازهای اساسی راه اندازی سینما در این شهرستان برخورداری از امکانات صوت و نور استاندارد بود که با اعتباری بالغ بر 100 میلیون تومان این امر محقق و امکانات مذکور نصب شد.

وی اظهار داشت: در مهرماه امسال سینما ثابت در خاش راه اندازی می گردد و مردم این شهرستان می توانند از این امکانات بهره مند شوند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 آذر 1397 بروزرسانی: 30 آذر 1397 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 40

به "سومین سینمای ثابت سیستان و بلوچستان در خاش راه اندازی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سومین سینمای ثابت سیستان و بلوچستان در خاش راه اندازی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید