خسروی وفا: بازی های پاراآسیایی برشی از برنامه ریزی برای موفقیت در پارالمپیک 2020 است

خسروی وفا، رئیس کمیته ملی پاراالمپیک دلیل موفقیت کاروان ورزشی ایران را حمایت های دولت، مجلس، رسانه و برنامه ریزی دانست و تاکید نمود بازی های پاراآسیایی جاکارتا برشی از برنامه ریزی برای موفقیت در پارالمپیک 2020 است.

خسروی وفا: بازی های پاراآسیایی برشی از برنامه ریزی برای موفقیت در پارالمپیک 2020 است

به گزارش خبرنگاران، محمود خسروی، رئیس کمیته ملی پارالمپیک در حاشیه مراسم استقبال از کاروان خودباوری و امید در گفت وگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان دلایل موفقیت کاروان ورزشی ایران را حمایت های حکومتی در قالب نگاه مثبت دولت و مجلس و همچنین رویکرد حمایتی نظام مقدس جمهوری اسلامی به ورزش جانبازان و معلولین و روشندلان بیان کرد.

وی رسانه و برنامه ریزی را نیز علاوه بر حمایت های دولت و مجلس به عنوان دیگر عوامل موفقیت کاروان ورزشی ایران در بازی های پاراآسیایی جاکارتا بیان کرد.

خسروی وفا اهمیت رسانه برای پیشرفت را مورد توجه قرار داد و گفت: رسانه ها، ورزش جانبازان، معلولان و روشندلان را مورد توجه و پوشش قرار داد و همین عامل مهمی در شناساندن مطالبات این قشر به جامعه شد.

رئیس کمیته ملی پارالمپیک برنامه ریزی برای موفقیت کاروان ورزشی ایران را هم مهم برشمرد و گفت: آنچه مسلم است برای ارتقا صندلی ایران در بازی های پاراآسیایی برنامه ریزی شده بود که محقق شد و از مدت ها پیش هم در قالب ستاد عالی بازی های آسیایی پاراآسیایی، المپیک و پارالمپیک فعالیت های ساختارمندی انجام شد.

خسروی رفا در پاسخ به این سوال که برای پارالمپیک چه هدفی را دنبال می کنید ، تاکید نمود: بازی های پاراآسیایی تنها برشی از پارالمپیک بود به همین دلیل به رویدادهای آینده در استمرار موفقیت های گذشته نگاه می کنیم و قطعا با هدف افتخاری بزرگ برای ایران اسلامی برنامه ریزی در قالب ستاد عالی ادامه خواهد یافت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "خسروی وفا: بازی های پاراآسیایی برشی از برنامه ریزی برای موفقیت در پارالمپیک 2020 است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خسروی وفا: بازی های پاراآسیایی برشی از برنامه ریزی برای موفقیت در پارالمپیک 2020 است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید