حسرت بوفون از حذف تیمش در یورو 2016

به گزارش مجله سرگرمی، جیان لوییجی بوفون خستگی ناپذیر تلاش می کند تا بپذیرد علیرغم اینکه آلمانی ها سه پنالتی خود را از دست دادند، ایتالیا از یورو 2016 حذف شد.

حسرت بوفون از حذف تیمش در یورو 2016

شب گذشته دو تیم در شهر بوردو در وقت معمول به تساوی یک بر یک رسیدند و این یوناس هکتور بود که با به ثمر رساندن آخرین گل بازی، آلمان ها را به پیروزی 6 بر 5 در ضربات پنالتی رساند.

سیمونه زازا، گراتزیونه پله، لئوناردو بونوچی و متئو دارمیان نتواستند ضربات پنالتی خود را وارد دروازه کنند تا مردان آنتونیو کونته در دور یک چهارم نهایی مسابقات یورو 2016 حذف شوند.

بوفون مغلوب که قادر به مخفی کردن احساساتش نبود، از شکست تیمش افسوس می خورد، به دلیل اینکه نتوانسته بودند از شانس خود در ضربات پنالتی همانند آلمان استفاده کنند.

وی به رای اسپورت گفت: هرکس دلیلی برای گریه کردنش دارد. متأسفم چون در گروهی که بودیم استحقاق پیروزی داشتیم و اینکه باعث شدیم تا مردم باور کنند که ما می بریم. برای یک تیم به ندرت اتفاق می افتد که سه پنالتی را خراب کند و درحالیکه این هنوز برای بردن کافی نباشد.

قبل از اینکه ایتالیا در ضربات پنالتی مغلوب شود، در نیمه دوم بازی لئوناردو بونوچی پاسخ گل مسوت اوزیل را داد تا کار به تساوی بکشد.

کاپیتان تیم ملی ایتالیا در حالیکه به نمایش تیمش افتخار می کند، گفت: زمانی حسرت ها می توانند آوار شوند که حس می کنید آنچه لازم بود را انجام ندادید، ولی مسئله این نیست. ما یک قدم تا خلق یک شاهکار بزرگ فاصله داشتیم. من به خاطر هوادارانی که همیشه با ما بودند ناراحتم. ما برای پیروز شدن متحد و سختکوش بودیم ولی این بار تقدیر با ما نبود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 11 آذر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 498

به "حسرت بوفون از حذف تیمش در یورو 2016" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسرت بوفون از حذف تیمش در یورو 2016"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید