تجربه پیروز کشتی دریافت زیر سقف آسمان به روایت ریاضی

به گزارش مجله سرگرمی، رئیس هیئت کشتی استان خراسان رضوی، برگزاری دو دیدار رده بندی و فینال لیگ دسته اول را در فضای باز، تجربه موفقی می داند.

تجربه پیروز کشتی دریافت زیر سقف آسمان به روایت ریاضی

مسعود ریاضی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله سرگرمی، در خصوص برگزاری مرحله پایانی لیگ دسته اول کشتی آزاد در مشهد گفت: مسابقات با کیفیت خوبی برگزار گردید. البته در خصوص میزبانی ما باید از تیم های میهمان سوال کرد، اما فکر می کنم این رقابت ها در شرایط خوبی به انجام رسید.

وی با اشاره به اینکه یک ماه پیش نیز مسابقات کشتی پهلوانی در فضای باز برگزار گردیده بود، برگزاری رقابت های کشتی آزاد را در جایی غیر از سالن کشتی، تجربه ای جدید دانست و اظهار داشت: مسابقات پهلوانی بدون وزن بود، اما ما تجربه برگزاری کشتی آزاد در فضای باز را پیش از این نداشتیم و این اولین تجربه ما در مشهد بود. رقابت های نیمه نهایی صبح روز گذشته (آدینه) در خانه کشتی مشهد برگزار گردید و فینال و رده بندی نیز در فضای باز آرامگاه فردوسی. رقابت ها پخش زنده تلویزیونی داشت و این اتفاق خیلی خوبی بود. فکر می کنم مدت ها بود که لیگ یک پخش زنده نداشت اما به خاطر برگزاری رقابت ها در فضای باز، فینال روی آنتن رفت.

رئیس هیئت کشتی خراسان رضوی در خصوص استقبال مردم از این رقابت ها نیز گفت: استقبال خیلی خوب بود چون از غروب استارت مسابقه زده شد. البته به خاطر اینکه پخش زنده داشتیم، مجبور شدیم کشتی ها را از ساعت 18 شروع کنیم و یک ساعتی آفتاب بود، اما بعد از آن هوا مطلوب شد و فکر می کنم تماشاگران هم لذت برده باشند. سعی می کنیم با برطرف نواقص، بار دیگر این تجربه را تکرار کنیم. البته این کار را صرفا می توان در مسابقاتی که کوتاه است، عملی کرد و اگر مدت مسابقه طولانی باشد، باید سقف در نظر گرفت که مردم زیر آفتاب نباشند.

ریاضی درخصوص قهرمانی تیم این استان در لیگ دسته اول تاکید نمود: تیم ما اول شد اما مسابقه خیلی نزدیک بود و 5-5 تمام شد. این تیم قرار است در لیگ برتر هم شرکت کند. ما به دنبال اسپانسر هستیم چون تیم داری بدون اسپانسر از عهده هیئت خارج است. اگر حمایت شویم قطعا در لیگ برتر حضور خواهیم داشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 شهریور 1398 بروزرسانی: 29 شهریور 1398 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 285

به "تجربه پیروز کشتی دریافت زیر سقف آسمان به روایت ریاضی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تجربه پیروز کشتی دریافت زیر سقف آسمان به روایت ریاضی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید