بزرگترین مجموعه رایانه های اپل به فروش می رسد

به گزارش مجله سرگرمی، یک تعمیرکار استرالیایی، مجموعه بزرگی از رایانه های اپل را در وین به فروش گذاشته است.

بزرگترین مجموعه رایانه های اپل به فروش می رسد

به گزارش مجله سرگرمی و به نقل از دیلی میل، یک تعمیرکار رایانه اهل استرالیا باور دارد که بزرگترین مجموعه رایانه های شرکت اپل را جمع آوری نموده است.

این مرد که رونالد بروسکی (Roland Borsky) نام دارد، کار خود را در شرکت تعمیر رایانه های اپل در سال 1980 در وین شروع کرد و از آن موقع، تقریبا 1100 رایانه جمع آوری نموده که از تعداد رایانه های موزه اپل در پراگ هم بیشتر است. بروسکی معتقد است که بزرگترین مجموعه خصوصی محصولات اپل را در اختیار دارد.

بروسکی روی دیوار دفتر خود، مجموعه ای از مانیتورهای قدیمی را قرار داده است. او در این باره گفت: همان طور که برخی افراد، مجموعه خودرو جمع آوری می نمایند و خود در یک فضای کوچک ساکن هستند، من هم اتاق خود را با این محصولات پر نموده ام. البته، بسیاری از آنها را به انباری بیرون از شهر برده ام.

به نظر می رسد موفقیت اپل، مشکلاتی برای کار بروسکی ایجاد نموده، در نتیجه او تصمیم ندارد کار خود را ادامه بدهد.

با افتتاح نخستین مرکز تعمیر اپل در وین، کار افرادی مانند بروسکی دچار مشکل شده است. قطعاتی که بروسکی در اختیار دارد، به سختی در ابزار جدیدتر اپل جای می گیرند؛ در نتیجه او نمی تواند به کار خود ادامه دهد. بروسکی امیدوار است که مجموعه اش زودتر به فروش برود و بتواند با یاری درآمد حاصل از فروش، قرض های خود را پرداخت کند.

مجموعه رایانه های بروسکی، در حال حاضر در یک نمایشگاه موقت در وین به نمایش درآمده اند، اما او امیدوار است که به زودی، یک محل دائمی برای آنها پیدا کند.

اپل، هنوز نظری در این باره نداده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 اسفند 1397 بروزرسانی: 4 اسفند 1397 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 74

به "بزرگترین مجموعه رایانه های اپل به فروش می رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بزرگترین مجموعه رایانه های اپل به فروش می رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید