برخورد با تورهای غیرمجاز در قم

به گزارش مجله سرگرمی، معاون گردشگری استان قم از برخورد با تورهای غیرمجاز در این استان اطلاع داد.

برخورد با تورهای غیرمجاز در قم

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

به گزارش مجله سرگرمی و به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی استان قم، علیرضا مرادی امروز دوشنبه 16 تیرماه 99 در جلسه هماهنگی با موضوع تورهای غیرمجاز که با حضور سیدمحسن قریشی زاده رئیس انجمن دفاتر خدمات مسافرتی قم و سیدحسین موسوی اصل رئیس انجمن راهنمایان گردشگری قم تشکیل شد، اظهار کرد: با شیوع ویروس کرونا و تعطیلی دفاتر خدمات مسافرتی تحت نظارت اداره کل و تعطیلی فعالیت راهنمایان رسمی گردشگری، شاهد برگزاری تورهای غیرمجاز بودیم که طبق قانون و مقررات با آنها برخورد خواهد شد.

مرادی ادامه داد: با انتشار ویروس کرونا تمامی دفاتر خدمات مسافرتی در قم تعطیل و حدود 70 میلیارد ریال دچار خسارت شده اند، همچنین راهنمایان گردشگری قم در این ایام فعالیتی نداشتند و حدود 14 میلیارد ریال متضرر شده اند.

او ادامه داد: اکنون که دفاتر خدمات مسافرتی بعد از مدت ها تعطیلی، فعالیت خود را از نو شروع نموده اند، اجازه نخواهیم داد که افراد سودجو بدون اخذ مجوزات قانونی، به برگزاری تور اقدام نمایند.

او توضیح داد: از مردم می خواهیم که به طور جدی از سفر با تورهای غیرمجاز خودداری نمایند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف در این زمینه، مراتب را به اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اطلاع دهند.

منبع: میراث آریا
انتشار: 14 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 1117

به "برخورد با تورهای غیرمجاز در قم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برخورد با تورهای غیرمجاز در قم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید