استقلال باید تکلیف باقری را تعیین کند، بهترین تنبیه جریمه اقتصادی است

پیمان صاحب جمعی در تبادل نظر با خبرنگاران گفت: بازی استقلال و سپاهان دیداری فینال گونه در هفته های پایانی لیگ برتر بود و به عنوان یک استقلالی خوشحالم از این که این بازی به سود آبی پوشان به اتمام رسید.

استقلال باید تکلیف باقری را تعیین کند، بهترین تنبیه جریمه اقتصادی است

وی اضافه نمود: برگ برنده اصلی استقلال در این بازی کوشش بازیکنان تا ثانیه های پایانی بود. این خصیصه همه تیم هایی است که برای قهرمانی کوشش می نمایند. دریافت سه امتیاز در آن بازی سخت مقابل سپاهان در اصفهان کار ساده ای نبود و تنها از عهده تیم بزرگی مثل استقلال بر می آمد.

پیشکسوت آبی پوشان گفت: با توجه به این که بازی های باقی مانده استقلال در مقایسه با دیگر مدعیان قهرمانی سبک تر است، آنها نباید از قهرمانی نا امید باشند. احتمال این که دیگر تیم ها امتیاز از دست بدهند وجود دارد.

صاحب جمعی با اشاره به ادامه محرومیت فرشید باقری بیان داشت: حتماً باقری مرتکب اشتباهی شده که باشگاه نسبت به جریمه او اقدام نموده است. اما بهترین جریمه برای بازیکنان فوتبال جرایم اقتصادی است. در این برهه از زمان که استقلال در رقابتی تنگاتنگ در لیگ برتر و آسیا به همه داشته هایش احتیاج دارد، بهتر است تکلیف این بازیکن هم معین گردد تا او هرچه زودتر به تمرینات بازگردد. اضافه شدن باقری به تمرینات غیر از این که ظرفیت های تیم را تکمیل می نماید، باعث ایجاد همدلی هرچه بیشتر در تیم خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 تیر 1398 بروزرسانی: 16 تیر 1398 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 182

به "استقلال باید تکلیف باقری را تعیین کند، بهترین تنبیه جریمه اقتصادی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال باید تکلیف باقری را تعیین کند، بهترین تنبیه جریمه اقتصادی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید