19 ایده مجذوب کننده برای ست کردن کت مخمل در استایل زنانه

به گزارش مجله سرگرمی، مخمل یکی از گزینه های مناسب برای فصل زمستان است. پیراهن، بلوز و حتی شلوارهای مخمل محبوبیت بسیار زیادی دارند اما چیزی که این روزها توجه ما را به خود جلب نموده است یکی از ترندهای دنیای مد یعنی کت مخمل است. شاید این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که ست کردن کت مخمل در استایل چگونه است؟ در این مطلب به آنالیز کت مخمل و استایل های مختلفی که با آن می توانیم ایجاد کنیم می پردازیم.

19 ایده مجذوب کننده برای ست کردن کت مخمل در استایل زنانه

با این مدل کت های مخمل می توان انواع مختلف استایل از جمله غیررسمی یا رسمی را ایجاد کرد. این کت ها می توانند به سرعت استایل را بهبود داده و ظاهر شیکی به استایل غیررسمی بدهند.

چه لباس هایی با کت مخمل بپوشیم؟

ست کردن کت مخمل در استایل کار دشواری نیست زیرا این کت با با همه لباس ها و در هر موقعیتی از موقعیت های غیررسمی تا مهمانی ها می تواند پوشیده گردد.

یک کت و شلوار مخمل برای قرار دیدار کاری و مواقعی که فقط می خواهید شلوار مخمل را با شلوار جین جایگزین کنید انتخاب بسیار مناسبی است. هنگام انتخاب استایل برای مهمانی می توان از رنگ های روشن تر مانند صورتی و قرمز استفاده کرد یا به جای آن پیراهن مخمل سبز را به کار گرفت.

علاوه براین می توان یک کت مخمل اورسایز را با بوتی که بلندی آن تا زانو است پوشید و استایل بسیار شیکی را ایجاد کرد. جدا از اینکه می توان کت مخمل را فقط با یک تیشرت و شلوار جین ست کرد اما ایجاد استایل شیک با کت های مخمل هنگامی که بدانید چه چیزی را با آن ها ترکیب کنید کار دشواری نخواهد بود.

  • 19 ایده مجذوب نماینده برای ست کردن کت پشمی زنانه در استایل پاییزی

نکات مربوط به ست کردن کت مخمل در استایل

  • برای داشتن استایل کاری غیررسمی کت های مخمل را با شلوار جین سفید و برای داشتن استایل های غیررسمی آن ها را با شلوار جین آبی ست کنید.
  • مدل مویی که همراه این کت ها انتخاب می کنید می تواند دم اسبی بالا یا گوجه ای مرتب باشد.
  • ایده مجذوب نماینده دیگر استفاده از کمربند به همراه کت های بدون آستین است. اگر می خواهید کت را به عنوان بلوز یا پیراهن بهره ببرید فقط با بستن یک کمربند به دور کمر خود می توانید استایل شیک خود را آماده کنید.
  • بوت های تا زانو با کت مخمل ترکیب زیبایی را ایجاد می نمایند اما می توانید از کفش های کتانی و کفش های پاشنه بلند نوک باریک هم برای داشتن استایل غیررسمی بهره ببرید. برای ایجاد استایل شیک با کت و شلوار مخمل کفش های پاشنه بلند مدادی و پاشنه باریک انتخاب های مناسبی به شمار می روند.

1. استایل غیررسمی شیک

ترکیب شلوار جین و پیراهن بسیار تکراری و خسته نماینده است. در فصل زمستان به جای پوشیدن بافت، کت مخمل بپوشید. برای مواقعی که نمی خواهید فکر کنید که چه چیزی بپوشید می توانید این استایل را امتحان کنید.

یک تاپ را زیر کت مخمل پوشیده و آن را با شلوار جین، کیف دستی کلاسیک و عینک آفتابی ست نموده و یک استایل غیررسمی ایجاد کنید.

2. استایل صورتی ملایم

رنگ های ملایم همواره انتخاب های مناسبی برای تعطیلات هستند. کت مخمل صورتی ملایم را می توان برای شرکت در موقعیت های غیررسمی استفاده کرد.

برای رسیدن به این استایل یک تاپ براق را با شلوار جین ست نموده و یک کت صورتی ملایم را روی آن بپوشید. بعلاوه برای درخشش بیشتر استایل می توانید یک کیف مجذوب نماینده و یک کفش پاشنه بلند براق را به آن اضافه کنید.

3. کت مخمل بنفش و پیراهن

افراد بسیار زیادی به پیراهن ماکسی لخت علاقه دارند. برای افزودن زیبایی بیشتر به این پیراهن ها می توان کت مخمل را به آن ها افزود. بنابراین نه تنها می توان کت مخمل را با شلوار جین و پیراهن پوشید بلکه می توان آن را با پیراهن هم ست کرد. امکان افزودن کمربند و بوت به استایل هم وجود دارد.

4. کت مخمل مشکی

کت مخمل مشکی ظاهر بسیار جالبی دارد. حتی اگر آن را با چیز خاصی ست نکنید باز هم درخشش بسیار زیادی دارد. یک کت اورسایز مشکی را می توان با شلوار و کفش پاشنه بلند بنددار یا بوت تا زانوی مشکی ست کرد. به این ترکیب کیف و جواهرات دلخواه خود را اضافه نموده و استایل شیک دلخواه خود را آماده کنید.

  • 8 نکته ی کلیدی در انتخاب لباس مناسب برای زنان قدبلند

5. کت و شلوار سبز مخمل

سبز زمردی یکی از رنگ های زیبایی است که جنس مخمل آن حتی بسیار زیباتر هم است. از این ترکیب مجذوب نماینده می توان برای مهمانی شام رسمی استفاده کرد.

کت و شلوار سبز مخمل یک استایل مجذوب نماینده و رسمی است که افزودن اکسسوری های ساده مانند گردنبند یا ساعت می تواند ظاهر آن را بهبود دهد. کفش های پاشنه بلند با پاشنه های باریک انتخاب های مناسبی برای تکمیل این استایل هستند اما اگر در پی استایل منحصر به فردی هستید کفش های پاشنه بلند پلنگی انتخاب های مناسب تری هستند.

6. استایل تمام مشکی

این استایل برای همه خانم هایی که به تیپ تمام مشکی علاقه مند هستند یک انتخاب عالی به شمار می رود. چرم و مخمل یک ترکیب مجذوب نماینده هستند که تیپ و مد را تغییر می دهند. می توان یک تاپ مشکی را با کت بلیزر مخمل مشکی ست نموده و به جای پوشیدن شلوار معمولی شلوار چرم را به کار بگیرید.

در این صورت استایل تمام مشکی فوق العاده ای خواهید داشت. از قلم نیاندازید که کفش پاشنه بلند مشکی و عینک آفتابی را هم به استایل خود اضافه کنید.

7. کت مخمل صورتی جیغ

این استایل یکی دیگر از تیپ های غیررسمی ای است که می توانید با کت مخمل داشته باشید. مانند لباس پوشیدن برای موقعیت های غیررسمی شلوار جین زاپ دار و تاپ سفید را با یک کت صورتی جیغ ترکیب کنید. برای داشتن استایل شیک اکسسوری هایی مانند عینک و کفش کتانی را به تیپ خود اضافه کنید.

8. کت مخمل بنفش

در صورتی که جزو افرادی هستید که دوست دارند رنگ های بسیاری را با هم ترکیب و ست نمایند و یکی از طرفدارهای استایل های رنگی هستید به احتمال زیاد این استایل را دوست داشته باشید.

یا در صورتی که از رنگ های خنثی خسته شده اید یا دوست دارید رنگ های مختلف را برای داشتن استایل مجذوب نماینده به استایل خود اضافه کنید. می توان دامن سبز را با تاپ زرد ترکیب کنید اما این کافی نیست برای کت مخمل باید رنگ های روشن تر و تیره تر مانند بنفش و صورتی پررنگ را هم به تیپ خود اضافه کنید.

در نهایت یک کفش پاشنه بلند پاشنه باریک سفید را برای هماهنگی استایل و ست کردن خلاقانه رنگ های روشن تر و تیره تر اضافه کنید.

  • مانتوی کتی را با چه لباس هایی ست کنیم؟

9. کت مخمل و پارچه پولکی

در این قسمت ایده ای برای استفاده از کت مخمل مشکی به مجذوب نماینده ترین روش ممکن معرفی شده است. در این استایل تمام مشکی شلوارهای پولکی را با تاپ مشکی ساده و کت مخمل مشکی ست کنید.

برای مجذوب نمایندهیت بیشتر استایل گوشواره های نقره ای و کیف نقره ای را هم به استایل خود اضافه نموده و یک استایل عالی برای مهمانی ایجاد کنید.

10. کت مخمل قرمز

کت های مخمل قرمز بسیار منحصربه فرد هستند و باید با دقت در استایل استفاده شوند. در صورتی که این کت ها با رنگ ها و طرح های مناسب ست شوند ظاهر مجذوب نمایندهی خواهند داشت. کت مخمل قرمز را می توان با شلوار چهارخانه ست کرد. این طرح در ترکیب با کت مخمل قرمز عجیب و درشت به نظر نمی رسد. در نهایت بوت بلند تازانو می تواند استایلتان را تکمیل کند.

11. کت مخمل و دامن بلند

کت مخمل برای خانم هایی مناسب است که می خواهند استایل مجذوب نمایندهی داشته باشند. می توان یک دامن زیبای بلند به رنگ روشن و یک تی شرت را با این کت ست کرد. به علت اینکه همه این استایل بر اساس رنگ های خیلی روشن است بنابراین کت را می توانید از میان رنگ های روشن تر انتخاب کنید. رنگ هایی را انتخاب کنید که مکمل هم هستند و ظاهر زیبایی را ایجاد می نمایند.

به این استایل اکسسوری هایی مانند کلاه یا دستبند را هم اضافه کنید. علاوه بر این یک کفش پاشنه بلند نوک باریک سفید و یک کیف دستی را هم به استایل خود اضافه کنید. این استایل یکی از هنری ترین تیپ هایی است که می توانید برای مهمانی های محبت آمیز یا خانوادگی بهره ببرید.

12. کت مخمل و شلوار

این استایل بسیار شیک و مرتب است. برای ایجاد آن کافی است یک شلوار مشکی را با کت مخمل سبز ست نموده و در فصل زمستان از آن بهره ببرید.

  • 10 روش طلایی برای استایل کردن کت و مانتوی سبز

13. قرمز و سفید

مخمل قرمز توجه همه افراد را جذب می نماید. آیا استایل غیررسمی همیشگی پیراهن و شلوار جین برایتان خسته نماینده و تکراری شده است؟ اشکالی ندارد فقط کافی است به آن کت مخمل اضافه کنید. کت مخمل قرمز حتی در ترکیب با پیراهن سفید زیباتر هم به نظر می رسد. این استایل را می توانید را افزودن بوت بلند تا زانو زیباتر ساخته و از سادگی در بیاورید.

14. استفاده از کت مخمل به عنوان پیراهن شیک

به سادگی و با استفاده از یک کمربند و گره زده آن دور کمر خود می توانید کت مخمل را به یک پیراهن شیک تبدیل کنید. این پیراهن را می توانید در هر رویداد رسمی یا حتی برای مهمانی هم بپوشید.

15. کت مخمل با تاپ پولکی و براق

تاپ های پولکی باعث درخشش استایل شده و تیپ را زیباتر می سازند. برای رویدادهای سال نو می توان تاپ پولکی را با لگ چرم و کت مخمل روی آن ست کرد. این استایل را می توان تمام مشکی یا به رنگ های مختلف انتخاب کرد.

16. کت مخمل به عنوان بلوز

یکی از راه های ساده پوشیدن کت مخمل به عنوان بلوز با شلوار جین اسکینی است. برای ارتقای این استایل می توان یک کمربند مجذوب نماینده و کفش پاشنه بلند را به آن افزود.

17. کت مخمل کوتاه

این استایل برای دورهمی هایی که نمی خواهید خیلی رسمی یا خیلی غیررسمی باشید و دوست دارید چیزی ما بین این دو را بپوشید مناسب است. کت های کوتاه مخمل خیلی رسمی نیستند و ظاهر مجذوب نمایندهی را ایجاد می نمایند.

این مدل کت را می توان با تاپ، شلوار جین و بوت مشکی ست کرد. در صورتی که این استایل برایتان خسته نماینده و یکنواخت شد می توانید به آن یک کمربند شیک اضافه کنید. در نهایت برای تکمیل استایل خود یک کیف دستی را به کار بگیرید.

18. استایل نیمه رسمی

یکی از مجذوب نماینده ترین روش های ست کردن کت مخمل در استایل ترکیب آن با بلوز چهارخانه و شلوار قد 90 است. علاوه بر بلوز می توانید از تیشرت های غیررسمی و شلوار جین هم برای ایجاد استایل نیمه رسمی بهره ببرید.

  • 10 نکته برای اینکه همواره استایل مجذوب نماینده و شیک داشته باشید

19. کت و شلوار مخمل صورتی جیغ

کت و شلوار مخمل صورتی جیغ توجه ها را به سمت خود جلب می نماید. این رنگ به جنس مخمل بسیار زیبا و مجذوب نماینده است. این استایل برای همه رویدادها قابل استفاده است و برای تکمیل آن به چیزی دیگری احتیاج ندارید.

تنها یک زیر آن یک تاپ بپوشید، کمی جواهرات بهره ببرید و کفش پاشنه بلند مورد علاقه خود را همراه آن بپوشید.

ست کردن کت مخمل در استایل چگونه است؟

این موضوع به نوع استایل مورد نظر فرد بستگی دارد. در صورتی که در پی استایل روزمره غیررسمی هستید به سادگی می توانید این کت را با تیشرت و شلوار جین بپوشید.

اگر در پی ایجاد استایل کاری غیررسمی با آن هستید می توانید آن را با شلوار و تاپ بپوشید. در صورتی که استایل شیک و درخشانی برای مهمانی می خواهید که بتوانید در هر موقعیت خاصی از آن بهره ببرید بهتر است کت های مخمل رنگ روشن را با پیراهن و بوت بپوشید.

آیا می توان کت مخمل را برای محل کار استفاده کرد؟

بله، کت های بلیزر اغلب رسمی شمرده می شوند و برای محل کار مناسب هستند زیرا ظاهری حرفه ای را ایجاد می نمایند. در صورتی که می خواهید استایل رسمی کاملی برای قرار دیدار های کاری داشته باشید می توانید از کت و شلوارهای مخمل بهره ببرید.

اگرچه در صورتی که می خواهید استایل کاری غیررسمی ای که رسمیت کمتری داشته باشد را ایجاد کنید هم می توانید یک تاپ، کت مخمل و شلوار جین را با هم ست کنید. علاوه بر این امکان استفاده از تعداد کمی اکسسوری هم وجود دارد.

  • 20 نکته جالب درباره لباس پوشیدن که هر خانمی باید بداند

چه زمانی می توان از کت مخمل استفاده کرد؟

برترین فصل ها برای استفاده از کت مخمل، فصل های پاییز و زمستان هستند. امکان استفاده از کت های مخمل برای رویدادهای غیررسمی و دیدار های روزانه وجود دارد.

علاوه بر این می توان با آن یک استایل هیجان انگیز و مجذوب نماینده برای بیرون رفتن و مهمانی در شب داشت. کت های مخمل درخشان در هوای سرد مجذوب نمایندهیت بیشتری دارند. این کت ها لباس هایی هستند که نه تنها رسمی نبوده بلکه می توانند در موقعیت های مختلف پوشیده شوند.

منبع: Outfit Trends

منبع: دیجی استایل
انتشار: 18 مهر 1401 بروزرسانی: 18 مهر 1401 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 2154

به "19 ایده مجذوب کننده برای ست کردن کت مخمل در استایل زنانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "19 ایده مجذوب کننده برای ست کردن کت مخمل در استایل زنانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید