کلاهبرداری در روز روشن ، فروش خانه در غیاب صاحبش!

به گزارش مجله سرگرمی، یک مرد انگلیسی که پس از مسافرت به خانه خودش بازگشت با صحنه ای باورنکردنی رو به رو شد.

کلاهبرداری در روز روشن ، فروش خانه در غیاب صاحبش!

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی خبرنگاران، مایک هال شهروند اهل لوتون انگلیس پس از بازگشت از مسافرت هرگز چیزی را که در مقابل چشمانش مشاهده می کرد، نمی توانست باور کند. مایک که به ولز شمالی رفته بود، به وسیله یکی از همسایگانش در جریان اتفاقی عجیب نهاده شد. همسایه مایک در تاریخ 20 آگوست در یک تماس تلفنی به او خبر داد که شخصی وارد خانه اش شده و تمام چراغ های خانه او روشن است.

مایک پس از دریافت این خبر بلافاصله صبح روز بعد به محل زندگی اش بازگشت. صحنه ای که در مقابل چشمان مایک نهاده شده بود، برایش قابل باور نبود. قفل های خانه عوض و خانه از تمام وسایل از جمله پرده، فرش و سایر اثاثیه خالی شده بود. او بلافاصله با پلیس تماس گرفت و آنها را در جریان وقوع این اتفاق قرار داد.

بیشتر بخوانید

پس از رسیدن مایک، سازنده ای که در این خانه کار نموده بود به همراه پدر مالک نو به خانه آمدند. بنا به ادعای پدر مالک نو او این خانه را در ماه جولای به قیمت 131 هزرار یورو خریداری نموده بود.

به گزارش رسانه ها، برای فروش خانه از یک حساب بانکی و یک گواهینامه رانندگی المثنی که بنام مایک بود؛ استفاده شده بود. بعلاوه در اسناد سازمان ثبت اسناد و املاک نام خریدار نو به عنوان مالک خانه مایک ثبت شده بود؛ بدین معنی که آنها اکنون مالک قانونی این ملک هستند. در ابتدا پلیس به مایک خبر داد که خانه وی با کلاهبرداری به فروش نرسیده است، اما با کشف اسناد جعلی که به نام مایک است تحقیقات پلیس شروع شد.

هنوز هیچکس در جریان این پرونده دستگیر نشده اما پلیس در حال اجرا تحقیقات بیشتر است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 27 آذر 1400 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 1901

به "کلاهبرداری در روز روشن ، فروش خانه در غیاب صاحبش!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلاهبرداری در روز روشن ، فروش خانه در غیاب صاحبش!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید