فروش استخوان انسان، تجارت باورنکردنی مرد فروشنده ، عکس

به گزارش مجله سرگرمی، جوزف فری مرد 22 ساله ای است که استخوان های انسان ها را می فروشد، استخوان هایی قدیمی که روزگاری در آموزش های پزشکی مورد استفاده قرار گرفته اند.

فروش استخوان انسان، تجارت باورنکردنی مرد فروشنده ، عکس

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، انگیزه این کار در 13 سالگی و زمانی که در تایلند بزرگ می شد در او شکل گرفت. پدرش به او یک اسکلت موش داد و این اسکلت به جای اینکه برای او ترسناک،عجیب یا ناخوشایند باشد، اشتیاق او را برانگیخت و با گذشت زمان او آغاز به جمع آوری اسکلت حیوانات کرد.

او در 18 سالگی به نیویورک نقل مکان کرد و در پارسونز رشته طراحی محصول را خواند و شرکت JonsBones را به عنوان شرکتی برای تجارت اسکلت حیوانات راه اندازی کرد. تا اینکه یکبار به مغازه عجیب و غریب Obscura Antiques and Oddities(عتیقه جات و چیزهای مبهم و عجیب و غریب) رفت و در یکی از قفسه های آنجا جمجمه یک انسان را دید، و از آنجا به جمع آوری استخوان های انسان علاقه مند شد. مایک زون، مالک آن مغازه شرح داد که این استخوان از بقایای بخش استخوان شناسی مربوط به رشته های پزشکی آمده است.

بیشتر بخوانید:

از اولین بمب افکن پنهان کار نسل ششم دنیا چه می دانیم؟ / عکس

شرکت جونز بونز اکنون هشت کارمند، نیم میلیون دنبال نماینده و بیش از 22 میلیون لایک در تیک تاک، جایی که فری ویدئوهای مربوط به موضوع مورد علاقه خود یعنی تجارت استخوان های پزشکی را پست می نماید، دارد. او در جواب به سوالات فالوئرهایش در ویدئویی به منبع تامین این استخوان می پردازد و می گوید که دانشجویان پزشکی آنها را از شرکت های تامین وسایل پزشکی خریده اند و در این ویدئو به جعبه ای چوبی پر از استخوان اشاره می نماید که بر روی آن برچسب Millikin & Lawley خورده است. تا دهه 1980 این امری رایج بود که دانشجویان برای مطالعه آناتومی بدن، اسکلت خریداری نمایند.

در گزارش مرگ و مرد فروشنده بیشتر درباره این تجارت عجیب بخوانید.

5858

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 12 آذر 1401 بروزرسانی: 12 آذر 1401 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 2176

به "فروش استخوان انسان، تجارت باورنکردنی مرد فروشنده ، عکس" امتیاز دهید

1 کاربر به "فروش استخوان انسان، تجارت باورنکردنی مرد فروشنده ، عکس" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروش استخوان انسان، تجارت باورنکردنی مرد فروشنده ، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید