طی مراسمی در سازمان تبلیغات اسلامی؛ مستند مادری رونمایی شد، روایتی متفاوت از مرضیه دباغ

به گزارش مجله سرگرمی، مراسم رونمایی از مستند مادری با موضوع زندگی مرضیه دباغ از زنان مبارز انقلاب برگزار گشت.

طی مراسمی در سازمان تبلیغات اسلامی؛ مستند مادری رونمایی شد، روایتی متفاوت از مرضیه دباغ

به گزارش ، مراسم رونمایی از مستند مادری با موضوع مرضیه دباغ، از زنان مبارز انقلاب، عصر پنجشنبه با حضور خانواده این زن انقلابی و جمعی از زنان فعال اجتماعی و رسانه ای در سازمان تبلیغات اسلامی برگزار گشت.

در این مراسم ریحانه نادری نژاد کارگردان مستند مادری گفت: این مستند در واقع الگویی برای مستند سازی در حوزه زنان است. نیروی انگیزه بخش برای ساخت مستند صحبت های رهبر انقلاب در مورد ضرورت عمل کردن در حوزه زنان که اغلب صحبت کردن و عمل نکردن است که تصمیم گرفتیم عملیاتی کنیم.

نادری نژاد اضافه نمود: در این مستند همه مسائل زندگی این بانو مانند مسائل، نارضایتی ها، موفقیت ها و سایر موارد به تصویر کشیده شده است.

راضیه دباغ، دختر مرضیه دباغ هم در این مراسم گفت: همه کسانی که در به ثمر نشستن انقلاب زحماتی متحمل شدند و خداوند دستی از آن ها گرفته، همه آن ها به گردن ما حق دارند و ادا کردن این حق به این است که راهشان را آن طور که باید و شاید ادامه دهیم.

وی ادامه داد: بعد از پیروزی انقلاب مرضیه دباغ یا همان مادر من، می توانست بگوید وظیفه ام را انجام داده ام و می خواهم در کنار خانواده باشم. اما بیکار نمی نشیند و هر جایی که احساس می کند به این درخت تازه جوانه زده باید رسیدگی شود و اقدامی را انجام دهد، بدون هر نوع کوتاهی آستین همت بالا می زند و آنچه را که وظیفه اش است انجام می دهد.

گفتنی است در این مراسم از پروانه چراغ نوروزی همسر شهید همدانی و راضیه دباغ تقدیر شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 25 تیر 1398 بروزرسانی: 25 تیر 1398 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 195

به "طی مراسمی در سازمان تبلیغات اسلامی؛ مستند مادری رونمایی شد، روایتی متفاوت از مرضیه دباغ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طی مراسمی در سازمان تبلیغات اسلامی؛ مستند مادری رونمایی شد، روایتی متفاوت از مرضیه دباغ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید