طوفانی با سرعت 80 کیلومتر همراه با گرد و خاک در راه اصفهان

به گزارش مجله سرگرمی، کارشناس مسئول هواشناسی استان اصفهان با بیان اینکه طوفان با سرعت 80 کیلومتر بر ساعت همراه با گرد و خاک در راه اصفهان است، گفت: به علت وجود شدت گردوخاک و کاهش دید مهم ترین توصیه به مردم خودداری از مسافرت های غیرضروری است.

طوفانی با سرعت 80 کیلومتر همراه با گرد و خاک در راه اصفهان

لیلا امینی در گفت وگو با خبرنگار مجله سرگرمی در اصفهان، درباره احتمال وقوع دوباره طوفان در اصفهان گفت: برای امروز وزش بادی شدید مانند روز گذشته را پیش بینی نموده ایم و این وزش باد همراه با گردوخاک و کاهش دید برای مناطق شرق، شمال شرق و مرکز اصفهان شدت بیشتری دارد و بعضی از مناطق استان نیز بارش رگباری همراه با وزش باد پیش بینی می گردد.

وی اضافه کرد: در بعضی از مناطق استان وزش باد شدید با سرعت 20 متر بر ثانیه یا 80 کیلومتر بر ساعت، همراه با گردوخاک نیز پیش بینی شده که در این راستا نیز توصیه می گردد مردم با ایمنی و حواس جمعی بیشتری در سطح استان تردد نمایند.

کارشناس مسئول هواشناسی استان اصفهان درباره کاهش هوا در استان اعلام کرد: دمای هوای امروز 3 الی 4 درجه کاهش یافته است و این کاهش دما برای فردا نیز پیش بینی می گردد.

وی درباره توصیه های ایمنی به مردم توضیح داد: به علت وجود شدت گردوخاک و کاهش دید مهم ترین توصیه به مردم این است که از مسافرت های غیرضروری صرف نظر نمایند و از نزدیکی به اشیا معلق هوا جلوگیری نمایند و در کنار وسایلی که استحکام بالایی ندارد قرار نگیرند.

آ

منبع: تسنیم
انتشار: 15 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 803

به "طوفانی با سرعت 80 کیلومتر همراه با گرد و خاک در راه اصفهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طوفانی با سرعت 80 کیلومتر همراه با گرد و خاک در راه اصفهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید