ضرورت ایجاد ایستگاه دائمی مدیریت بحران در دو فرودگاه گلستان

به گزارش مجله سرگرمی، خبرنگاران/گلستان استاندار گلستان گفت: از 13 اقلیم، 8 اقلیم در گلستان وجود دارد که این مسئله در کنار فرصت ها، تهدیداتی در بحث حوادث برای استان دارد؛ به همین علت نیازمند ایستگاه دائمی مدیریت بحران در فرودگاه های گرگان و کلاله هستیم.

ضرورت ایجاد ایستگاه دائمی مدیریت بحران در دو فرودگاه گلستان

هادی حق شناس عصر امروز (چهارشنبه هفتم مهرماه) در نشست با آتش نشانان استان به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی، اظهار کرد: امکانات در کنار عشق آتش نشانان نقش تأثیرگذاری در تسریع در اطفا حریق دارد.

وی اعلام کرد: بی تردید انگیزه و عشق و ایثار آتش نشانان در خدمت رسانی آنان موثری است اما امکانات نقش تأثیرگذاری در اطفا حریق آن هم در ساعات اولیه آتش سوزی دارد.

استاندار گلستان اظهار داشت: تقریباً هر 2 ماه یکبار شاهد بحران و حادثه ای طبیعی در استان هستیم و گلستان بعد از فارس بیشتر تعداد آتش سوزی را در طول سال دارد.

وی گفت: پارک ملی گلستان با وسعت 90 هزار هکتار یکی از ذخایر زیست کره محسوب می گردد و کوشش کردیم زمینه تجهیز 15 روستای اطراف این پارک را به مراکز آتش نشانی فراهم کنیم.

حق شناس اعلام کرد: در جریان آتش سوزی درازنو امکانات و تجهیزاتی را از رییس سازمان مدیریت بحران کشور درخواست کردیم که با جذب این تجهیزات امیدواریم فرایند مدیریت بحران در استان تسریع گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 مهر 1400 بروزرسانی: 19 مهر 1400 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 1830

به "ضرورت ایجاد ایستگاه دائمی مدیریت بحران در دو فرودگاه گلستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضرورت ایجاد ایستگاه دائمی مدیریت بحران در دو فرودگاه گلستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید