جزئیات قابلیت جالبی که واتساپ به زودی اضافه می نماید!

به گزارش مجله سرگرمی، با وجود این قابلیت می توان پیغام های صوتی 30 ثانیه را به عنوان استاتوس آپلود کرد.

جزئیات قابلیت جالبی که واتساپ به زودی اضافه می نماید!

واتساپ در چند وقت گذشته در حال آزمایش ویژگی های متعددی بوده و حتی قابلیت های تازهی را نیز در دسترس کاربران خود قرار داده است. حالا گفته می گردد که این پیغام رسان محبوب میخواهد به کاربران خود این امکان را بدهد تا در استاتوس خود از پیغام های صوتی استفاده نمایند.

اولین بار در تیرماه سال جاری گفته شده بود واتساپ روی قابلیت اضافه کردن پیغام صوتی به استاتوس کار می نماید. اکنون این سرویس پیغام رسان طبق تازهترین گزارش وب سایت WABetaInfo، این ویژگی را به وسیله تازهترین نسخه بتا آن در اختیار تعدادی از آزمایش نمایندگان قرار داده است.

نحوه عملکرد و محدودیت های قابلیت تازه واتساپ

WABetaInfo در گزارش خود شرح می دهد که با وجود این ویژگی، از همان قسمتی که برای استاتوس های خود، یادداشت های متنی ایجاد می کنید، می توان یادداشت های صوتی نیز ایجاد کرد. درست مانند قابلیت ارسال پیغام های صوتی در چت های معمولی واتساپ، در این مورد نیز دکمه ارسال به دکمه میکروفون تبدیل می گردد که می توانید آن را فشار داده و نگه دارید تا پیغامی ضبط گردد.

مانند تمام بروزرسانی های استاتوس، واتس اپ این یادداشت های صوتی را با تمام افرادی که به آن ها اجازه داده اید استاتوس های معمولی شما را مشاهده نمایند، به اشتراک می گذارد. آن ها بعلاوه به صورت سرتاسری رمزگذاری شده اند و به مدت 24 ساعت به دیگران نمایش داده می شوند، مگر اینکه قبل از آن به صورت دستی حذف شوند.

دو نکته قابل توجه درباره این ویژگی، اینکه صدای ضبط شده شما در قسمت استاتوس نمی تواند از محدودیت زمانی 30 ثانیه ای بیشتر باشد. بعلاوه اگر مخاطبین شما از نسخه قدیمی اپلیکیشن استفاده می نمایند، نمی توانند آن را بشنوند.

از جمله ویژگی هایی که متا در چند وقت گذشته برای واتس اپ آزمایش نموده، می توان به امکان بلاک کردن کاربر به طور مستقیم از نوتیفیکیشن پیغام ها و انتقال محلی سابقه چت های کاربران اشاره نمود. تغییر مهمی که اخیراً به این برنامه اضافه شده نیز قابلیت پروکسی است که با توجه به عدم دسترسی میلیون ها کاربر ایرانی به واتس اپ معرفی شده بود.

منیع: دیجیاتو

منبع: فرادید
انتشار: 1 بهمن 1401 بروزرسانی: 1 بهمن 1401 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 2201

به "جزئیات قابلیت جالبی که واتساپ به زودی اضافه می نماید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات قابلیت جالبی که واتساپ به زودی اضافه می نماید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید