اینستاگرام امکان انتشار استوری هایی با حداکثر زمان 60 ثانیه را برای تمام کاربران فراهم کرد

به گزارش مجله سرگرمی، اینستاگرام تایید کرده این شبکه اجتماعی در حال ارائه قابلیتی برای کاربران خود است تا استوری های طولانی تر را به صورت پیوسته منتشر کنند. به بیان ساده تر با این قابلیت، استوری هایی که کمتر از 60 ثانیه هستند، به چند بخش تقسیم نخواهند شد. تغییر تازه سال گذشته با دسته ای از کاربران منتخب آزمایش شده بود و اکنون در دسترس تمام کاربران اینستاگرام قرار گرفته است.

اینستاگرام امکان انتشار استوری هایی با حداکثر زمان 60 ثانیه را برای تمام کاربران فراهم کرد

سخنگوی متا با ارسال ایمیلی به وب سایت TechCrunch نوشت:

ما همیشه در حال کار روی روش هایی برای بهبود تجربه استوری ها هستیم. اکنون می توانید به طور مداوم استوری های تا 60 ثانیه را بدون اینکه به کلیپ های 15 ثانیه ای برش داده شوند، ایجاد و منتشر کنید.

بازخوردهای احتمالی تغییر تازه اینستاگرام

تغییر تازه احتمالا مورد پسند کاربران و بازدیدکنندگان قرار خواهد گرفت. از سویی کاربران قادر خواهند بود تا استوری های متوالی را پست کنند که به چند کلیپ تقسیم نمی شوند و همچنین بینندگان نیز دیگر مجبور نخواهند بود تا به طور مداوم برای مشاهده تمام استوری ها، روی صفحه چندین بار ضربه بزنند.

البته این تغییر می تواند باعث دلسرد شدن کاربرانی شود که از سادگی و کوتاه بودن استوری ها لذت می برند.

علاوه بر این، قابلیت تازه همچنین تا حدودی مرز بین استوری ها و ویدیوهای ریلز (Reels) را کم رنگ تر می کند، زیرا اکنون کاربران به دو گزینه برای ارسال یک ویدیوی 60 ثانیه ای دسترسی دارند.

اینستاگرام در چند وقت گذشته اعلام کرده که تمرکزش روی ویدیوهای را افزایش خواهد داد و به موجب آن، این شبکه اجتماعی محدودیت های زمانی ویدیوها را افزایش داده است. چند ماه قبل بود که این شرکت پشتیبانی از ویدیوهای Reels طولانی تر (تا 90 ثانیه) را برای کاربران خود معرفی کرد که نسبت به قبل با محدودیت 60 ثانیه ای افزایش پیدا کرده بود.

اینستاگرام همچنین اخیرا تغییر دیگری را در سیستم خود ایجاد کرده بود که به موجب آن، تمام پست های ویدیویی تازهی که کوتاه تر از 15 دقیقه هستند، به صورت Reels نمایش داده می شوند.

منبع: انتخاب
انتشار: 26 آذر 1401 بروزرسانی: 26 آذر 1401 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 2181

به "اینستاگرام امکان انتشار استوری هایی با حداکثر زمان 60 ثانیه را برای تمام کاربران فراهم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اینستاگرام امکان انتشار استوری هایی با حداکثر زمان 60 ثانیه را برای تمام کاربران فراهم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید