گراهام: ترامپ جادویی دارد که دیگر جمهوری خواهان ندارند

به گزارش مجله سرگرمی، لیندسی گراهام گفت، ترامپ یک نیمه تاریک دارد، با این حال جادویی دارد که دیگر جمهوری خواهان ندارند.

گراهام: ترامپ جادویی دارد که دیگر جمهوری خواهان ندارند

لیندسی گراهام، سناتور جمهوری خواه در گفتگویی با آکسیوس گفت، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری سابق آمریکا می تواند حزب را قوی تر و متنوع تر کند اما این توانایی را هم دارد که حزب را نابود کند.

این سناتور کارولینای جنوبی در چهار سال ریاست جمهوری ترامپ به متحد نزدیک وی بدل شد اما هیچ وقت از ترامپ مانند برخی از وفادارانش تبعیت نکرد. وی در عین اینکه مخالف استیضاح ترامپ پس از شورش ششم ژانویه به کنگره بود، اما این را هم گفت که رئیس جمهوری سابق آمریکا باید بفهمد که اقداماتش اشتباه بوده است.

وی در پاسخ به اینکه چرا هنوز از ترامپ حمایت می کند، گفت: هنوز بر این باورم که جنبش اقدامات ترامپ برای کشور خوب است. میت رامنی و جان مک کین هیچ کدام اینطور نبودند. یک چیزی درباره ترامپ وجود دارد؛ یک نیمه تاریک با این حال او چیزی جادویی هم دارد. آنچه که سعی می کنم انجام دهم فقط مهار جادوها است.

گراهام همچنین به آکسیوس گفت که فکر می کند بهترین راه برای حزب جمهوری خواه آمریکا این است که دستور کارش را با ترامپ پیش ببرد نه بدون او و ادامه داد: او می تواند حزب را در مسیری پیش ببرد که پیش از آن هیچکس نتوانسته بود این کار را انجام دهد. او می تواند حزب را بزرگتر، قوی تر و متنوع تر کند. گرچه او حتی این توانایی را دارد که حزب را نابود کند.

سناتور گراهام کسی بود که به صورت علنی کارآمدی ذهنی ترامپ را برای به دست دریافت پست ریاست جمهوری ایالات متحده پیش از انتخابات 2016 زیر سوال برد اما پس از آنکه وی توانست در انتخابات پیروز شود، از وی استقبال کرد.، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 16 فروردین 1400 بروزرسانی: 16 فروردین 1400 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 1546

به "گراهام: ترامپ جادویی دارد که دیگر جمهوری خواهان ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گراهام: ترامپ جادویی دارد که دیگر جمهوری خواهان ندارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید