کشف 18 میلیارد کالای قاچاق در شور آباد

به گزارش مجله سرگرمی، سرهنگ علی ولی پور گودرزی از کشف کالای قاچاق به ارزش 18 میلیارد ریال در یک انبار کالا در شور آباد اطلاع داد.

کشف 18 میلیارد کالای قاچاق در شور آباد

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سرهنگ علی ولی پور گودرزی در گفتگویی، بیان داشت: کارآگاهان گشت انتظامی پلیس امنیت مالی تهران، حین گشت زنی در محدوده خیابان هاشمی به یک دستگاه خودروی وانت نیسان حامل بار بسته بندی شده مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی مطرح نمود: در بازرسی از داخل خودرو تعدادی دستگاه آبمیوه گیری فاقد بارنامه و مدارک گمرکی کشف و راننده خودرو مدعی شد که از قاچاق بودن محموله بی اطلاع است و این اموال را از یک انبار کالا در محدوده شور آباد بارگیری نموده است و قصد داشته آن را به فردی تحویل بدهد.

رئیس پلیس امنیت مالی تهران عظیم در ادامه با بیان اینکه راننده خودرو دستگیر و برای تحقیقات تکمیلی به پلیس امنیت مالی تهران انتقال یافت، اضافه کرد: با شناسایی مالک انبار کالا و نشانی دقیق آن، نتیجه تحقیقات اجرا شده به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری مالک انبار و بازرسی از داخل انبار کالا اخذ شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در بازرسی از داخل انبار یک هزار و 168 دستگاه آبمیوه گیری قاچاق کشف شد، اضافه کرد: کارشناسان ارزش ریالی محموله کشف شده را 18 میلیارد ریال برآورد نموده اند.

سرهنگ گودرزی با اشاره به اینکه مالک انبار کالا نیز دستگیر شد، ابراز داشت: هر دو متهم پس از تحقیقات پلیسی به مراجع قضائی معرفی شدند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 14 اردیبهشت 1400 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 1599

به "کشف 18 میلیارد کالای قاچاق در شور آباد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف 18 میلیارد کالای قاچاق در شور آباد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید