همایش ارزیابان عملکرد وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در موزه بزرگ خراسان برگزار گردید

به گزارش مجله سرگرمی، مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و پاسخ گویی به شکایات وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: یاری به درآمدهای ارزی کشور به وسیله صادرات صنایع دستی و جذب گردشگر خارجی از برنامه های این وزارت است.

همایش ارزیابان عملکرد وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در موزه بزرگ خراسان برگزار گردید

با وبسایت گردشگری تریپ ادوایزر همراه باشید.

به گزارش مجله سرگرمی به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی خراسان رضوی، سید رحمت الله رئوف حنان در همایش ارزیابان عملکرد وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی که در موزه بزرگ خراسان برگزار گردید، بابیان این مطلب اضافه نمود: وظیفه ارزیابان ارزیابی عملکرد ادارات کل و راستی آزمایی، اجرای برنامه هاست.

او ادامه داد: هر دستگاهی بر اساس اهداف تعیین شده باید حرکت کند و منابع و امکانات که به وسیله مجلس و دولت در اختیار قرار می گیرد باید در راستای تحقق برنامه ها مورداستفاده قرار گیرد.

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و پاسخ گویی به شکایات وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: ارزیابان باید آنالیز نمایند که آیا دستگاه در جهت اصلی واقع شده است، دستگاه ها موظفند بر اساس برنامه و اهداف تعیین شده کار نمایند و ارزیابی نیز بر همین مبنا انجام گردد.

او بر ضرورت توجه به طرح های بالادستی تأکید کرد و یادآور شد: هدف اولیه کشور، صادرات غیرنفتی و خارج شدن از وابستگی به نفت است.

رئوف گفت: یاری به درآمدهای ارزی کشور به وسیله صادرات صنایع دستی و افزایش گردشگری از برنامه های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی است.

او اضافه نمود: ارزیابی فرآیندی است که به بهبود عملکرد و دستیابی به نتایج مطلوب و درنهایت بهبود مدیریت یاری می نماید.

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و پاسخ گویی به شکایات وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با توجه به عملکرد اداره کل خراسان رضوی اظهار کرد: با توجه به حجم گسترده مسافر در این استان، زحمات زیادی کشیده می گردد که منجر به کسب رتبه خوب ارزیابی شده است.

در این همایش حدود 100 نفر از ارزیابان ستاد وزارتی، ارزیابان عملکرد از سایر استان ها و ناظران سازمان مدیریت و برنامه ریزی حضور داشتند.

شیزری مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی نیز در این همایش حضور داشت.

منبع: میراث آریا
انتشار: 24 آبان 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 463

به "همایش ارزیابان عملکرد وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در موزه بزرگ خراسان برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همایش ارزیابان عملکرد وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در موزه بزرگ خراسان برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید