نوری: استقلال لیدر ندارد، جای خالی تیام و جباروف هنوز پر نشده است

به گزارش مجله سرگرمی، محمد نوری در مصاحبه با خبرنگاران در خصوص دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس در چارچوب هفته هشتم رقابتهای لیگ برتر گفت: این تنها فرصتی است برای استقلال که بتواند زخم ناکامی در آسیا را التیام بخشیده و پس از ناکامی های هفته های اخیر در لیگ و آسیا از هوادارانش دلجویی نماید.

نوری: استقلال لیدر ندارد، جای خالی تیام و جباروف هنوز پر نشده است

پیشکسوت استقلال با بیان این مطلب افزود: این حرف خیلی تکراری است که این بازی با همه بازیهای دیگر متفاوت است و شرایط آن فرق دارد. اما بد نیست من هم یکبار دیگر این صحبت را تکرار کنم. این تنها بازی است که شرایط دو تیم در جدول، آمادگی یا عدم آمادگی دو تیم پیش از این بازی و آمار و ارقام هفته های قبل هیچ نقشی در جریان و نتیجه آن ندارد. تنها اتفاقاتی که در مستطیل سبز رقم می خورد می تواند در سرانجام نتیجه این بازی را معین کند.

نوری در ادامه بیان داشت: شانس استقلال را برای پیروزی در این بازی بیشتر از پرسپولیس می دانم چون فاکتور انگیزه را برای این بازی نزد بازیکنان آن بیشتر از رقیب می دانم. بازیکنان استقلال می دانند در صورت پیروزی در این بازی همه ناکامی های هفته های قبل جبران خواهد شد.

وی اضافه نمود: در هفته های گذشته معین شد استقلال کمبودهایی در برخی پست ها دارد که شاخص ترین آن یک هافبک بازیساز و یک مهاجم تمام نماینده است. هنوز جای خالی تیام و جباروف پر نشده است. تبریزی و الحاجی گرو مهاجمان خوبی هستند اما قدرت چارچوب شناسی تیام را ندارند. بیشترین کارایی آنها تا پشت محوطه جریمه است.

پیشکسوت آبی پوشان توضیح داد: تیم شفر متاسفانه هنوز یک لیدر در میدان ندارد. امید ابراهیمی فقط یک هافبک میانی پر قدرت نبود بلکه او قدرت خوبی در رهبری تیمش داشت و آبی پوشان الان در زمین لیدر ندارند. بازیکنی که به موقع بتواند تیم را به جلو ببرد، به موقع بازی را از سرعت بیندازد و به موقع به بازی سرعت داده و تیم را درون میدان نظم دهد و بازیکنان هم از او تاثیر بگیرند. ضمن این که فصل گذشته جباروف یک بازیساز حرفه ای بود که جای خالی او نیز به خوبی محسوس است.

نوری گفت: نزدیک ترین بازیکن به جباروف، فرشید اسماعیلی است اما به اعتقاد من شفر باید در نحوه استفاده از او تجدید نظر کند. اسماعیلی در پست مناسبی به کار گرفته نمی گردد و اگر در پست او تجدید نظر گردد قطعا کارایی وی بیشتر خواهد بود.

مدافع پیشین آبی پوشان در ادامه بیان داشت: به مدافعان استقلال توصیه می کنم از اشتباهات بازی با السد درس بگیرند. آنها باید تمرکز خود را در همه نود دقیقه این بازی حفظ نمایند. برگ برنده استقلال در این بازی مدافعان هستند. به خصوص که مهاجمان پرسپولیس تحت فشار کارایی لازم را ندارند. اگر مدافعان استقلال روز پنجشنبه باهوش عمل نمایند استقلال می تواند برنده این بازی بزرگ باشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 بهمن 1397 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 53

به "نوری: استقلال لیدر ندارد، جای خالی تیام و جباروف هنوز پر نشده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوری: استقلال لیدر ندارد، جای خالی تیام و جباروف هنوز پر نشده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید