مشاور ترامپ: کانادا در نشست گروه 7 از پشت به ما خنجر زد

به گزارش مجله سرگرمی، رئیس شورای اقتصاد ملی آمریکا درباره حوادث پیرامون چهل و چهارمین نشست سران گروه هفت کشور صنعتی، موسوم به گروه 7 اظهار نظر کرد.

مشاور ترامپ: کانادا در نشست گروه 7 از پشت به ما خنجر زد

جهت دریافت مشاوره سفر با تور کانادا با ما همراه باشید.

به گزارش فارس، لری کادلو، رئیس شورای اقتصاد ملی آمریکا درباره حوادث پیرامون چهل و چهارمین نشست سران گروه هفت کشور صنعتی، موسوم به گروه 7 اظهار نظر کرد.

کادلو که یکی از اعضای هیئت همراه ترامپ در نشست گروه 7 بود گفته جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا از پشت به ما خنجر زد.

نخست وزیر کانادا بعد از آنکه ترامپ برای دیدار با رهبر کره شمالی راهی سنگاپور شد در یک نشست خبری مواضع او درباره افزایش تعرفه فلزات وارداتی از اروپا را توهین آمیز خواند.

نخست وزیر کانادا به عنوان میزبان و رئیس نشست گروه 7، بامداد یکشنبه در نشست خبری گفته بود علی رغم تنش های تجاری اروپا با آمریکا، تمام کشورهای عضو، بیانیه و تفاهمنامه پایانی نشست شنبه را امضا کردند.

علی رغم این، ترامپ بعد از ترک زودهنگام این نشست برای دیدار با رهبر کره شمالی در سنگاپور در توئیتی حمایتش از این بیانیه را پس گرفت.

ترامپ، در واکنش به اظهارات جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا در یک نشست خبری در توئیترش نوشت: با توجه به بیانیه های نادرست جاستین در نشست خبری اش و با توجه به اینکه کانادا تعرفه های هنگفتی علیه کشاورزان، کارگران و شرکت های ما اعمال می نماید، به نمایندگان آمریکا دستور داده ام بیانیه پایانی را تأیید نکنند.

منبع: انتخاب
انتشار: 14 آبان 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 434

به "مشاور ترامپ: کانادا در نشست گروه 7 از پشت به ما خنجر زد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشاور ترامپ: کانادا در نشست گروه 7 از پشت به ما خنجر زد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید