قلعه نویی: مثل خیلی ها فوتبال بسته بازی نمی کنم، مگر سرمربی برایتون از بودجه منچستریونایتد حرف زد؟!

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با بیان اینکه بازی سختی با پارس جنوبی داریم، گفت: مثل برخی مربیان نیستم که فوتبال بسته بازی می نمایند.

قلعه نویی: مثل خیلی ها فوتبال بسته بازی نمی کنم، مگر سرمربی برایتون از بودجه منچستریونایتد حرف زد؟!

به گزارش خبرنگاران از جم، امیر قلعه نویی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پارس جنوبی جم گفت: عید غدیر را خدمت همه عزیزان تبریک می گویم. خیلی خوشحالم که در شهرستان خوب جم هستم چرا که میهمان نوازی مردم این شهر زبانزد است. همه از رفتار مردم و میهمان نوازی شان تعریف می نمایند. امیدوارم با توجه به شرایطی که تیم پارس جنوبی دارد، مسئولان در حد و اندازه این تیم امکانات سخت افزاری را فراهم نمایند. هم برای پارس و هم برای تیم های میهمان.

وی ادامه داد: آقای تارتار مربی باتجربه و کاربلدی است و شاید بخشی از آن را از پدرزنش فیروز کریمی گرفته است. تارتار یکی از مربیان خوب و جوان بعد از انقلاب است. تیم پارس جنوبی هم بسیار تیم خوب و با برنامه ای است. یقینا ما بازی بسیار سخت است. هدف اول ما گل نخوردن و هدف دوم مان رسیدن به گل است.

قلعه نویی اعلام کرد: پارس جنوبی 2-4-4 خطی بازی می نماید و اگر بتوانیم فضای لازم را از آنها بگیریم به هدفمان رسیدیم. در مجموع خوشحالم که سپاهان در این 5 هفته ای که از لیگ گذشته جزو تیم هایی بوده که فوتبال خوبی بازی نموده و مردم از بازی های سپاهان راضی هستند. بیشترین گل زده را داشتیم و دو هفته است که پشت سر هم بازی های مان خوب گردیده است. من مربی ای نیستم که مثل خیلی ها فوتبال بسته بازی کنم، چون چه زمانی که خودم بازی می کردم و چه زمانی که مربیگری می کنم از این نوع بازی ها بدم می آید. امیدواریم فردا بازی خوبی باشد و همه از این بازی لذت ببرند.

سرمربی سپاهان اضافه نمود: عملکردمان از نظر دوندگی و نحوه فعالیت هایمان خیلی آمار خوبی است، در بازی با پیکان هم در همان دقایق ما از هر نظر از حریف سرتر بودیم. بازی با تراکتورسازی دقیقه 88 گل زدیم و اگر از نظر بدنی مشکل داشتیم چطور در آخر بازی گل زدیم و حتی بعد از گل دوم تراکتورسازی، می توانستیم به گل برسیم. گل که می زنیم بعد از آن دنبال این هستیم که گل های بعدی را بزنیم. مربی ای نیستم که فوتبال بحرینی بازی کنم. امیدوارم فردا هم یک بازی خوب باشد، یقینا تیم آقای تارتار یک تیم فیزیکی است و ما هم برای این مسئله آماده ایم که یک بازی درگیرشونده و فیزیکی را انجام دهیم.

قلعه نویی درباره تفاوت دیدار دوستانه این دو تیم در پیش از فصل و دیدار این هفته شان با پارس جنوبی جم بیان کرد: در آن بازی خیلی از بازیکنان ما و پارس جنوبی نبودند. بازی فردا خیلی فرق می نماید، من فکر می کنم نتایجی که هر دو تیم گرفته اند نتایج خوبی بوده است.

وی ادامه داد: در بازی با پیکان حداقل می توانستیم با اختلاف 2-3 گل ببریم. متاسفانه یکسری از آدم ها هستند که در فوتبال ایران بداخلاقی می نمایند. من یک سوال دارم؛ هزینه برایتون با منچستریونایتد قابل مقایسه است؟ ولی منچستر مقابل این تیم مغلوب شد. آیا مربی برایتون از هزینه های منچستریونایتد صحبت کرد؟ من تعجب می کنم چرا آقایان قرارداد تیم ها را منتشر نمی نمایند. بیایید منتشر کنید تا آن آدم هایی که زیاد حرف می زنند ببینند که سپاهان یک هزینه معقول نموده و از لحاظ هزینه جزو تیم های چهارم و پنجم جدول است. از آقای فتاحی خواهش می کنم که قرارداد همه تیم ها را نشان بدهد که ذهن مردم روشن گردد و ببینند که یک تیم 35 میلیارد هزینه نموده است. از تیم ته جدول تا تیم صدرجدول را نشان دهند تا ذهن مردم روشن گردد. ما فوتبال هجومی را دوست داریم، آن بازی هایی هم که بدون گل مساوی گردیده می توانستیم با اختلاف 2-3 گل ببریم. در این 5 هفته خداوکیلی ما از داوری هم لطمه خوردیم ولی اعتراضی نکردیم چون داوری ما رو به جوانگرایی می رود و مطمئن هستیم که اشتباهاتشان عمدی نیست.

قلعه نویی گفت: سپاهان همیشه سپاهان است هر جای جدول هم که باشد. من تیم هایی که انتخاب می کنم با مطالعه است، صندلی و چشم انداز خوبی برای سپاهان می بینم. تیم ما هفته به هفته بهتر خواهد شد و 2-3 بازیکنی که از نظر بدنی عقب بودند یواش یواش به ما اضافه می شوند. من آینده سپاهان را خوب می بینم.

سرمربی سپاهان گفت: هرجایی که باشم فوتبال هجومی انجام می دهم. در تیم هایی هم قبلا مسئولیت داشتم مثل مس کرمان و استقلال اهواز وقتی به آمارشان نگاه می کنیم فوتبال هجومی انجام دادند. باید سپاهان را به صندلی اصلی اش برگردانیم.

وی درباره اینکه ابراهیم صالحی از سپاهان به پارس جنوبی بازگشت، بیان کرد: من یک سؤال دارم. ابراهیم صالحی وضعیت بدنی اش چطور است؟ او کجا بدنسازی نموده است؟ ابراهیم صالحی بچه خیلی خوبی است و بازیکن باکیفیتی است. وقتی فرزندش به جهان آمد به ما گفت که شرایط جابجایی برایش سخت است و ما از خودگذشتگی کردیم حتی پولی هم که گرفته، هنوز برنگردانده است. هیچ باشگاه و مربی این کار را نمی نماید اما سپاهان و قلعه نویی این کار را کردند. صالحی در تیم ما بدنسازی اش را انجام داد و شرایط بدنی اش هم بسیار خوب است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 12 آبان 1397 شناسه مطلب: 24

به "قلعه نویی: مثل خیلی ها فوتبال بسته بازی نمی کنم، مگر سرمربی برایتون از بودجه منچستریونایتد حرف زد؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قلعه نویی: مثل خیلی ها فوتبال بسته بازی نمی کنم، مگر سرمربی برایتون از بودجه منچستریونایتد حرف زد؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید