فردا؛ آخرین مهلت ثبت اعتراض یا انصراف از طرح ملی مسکن

به گزارش مجله سرگرمی، مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی از انتها فرصت اعتراض یا انصراف در طرح اقدام ملی در انتها روز چهارشنبه 14 اسفندماه 98 اطلاع داد.

فردا؛ آخرین مهلت ثبت اعتراض یا انصراف از طرح ملی مسکن

جهت دریافت خدمات آلاچیق چادری با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

به گزارش مجله سرگرمی از وزارت راه و شهرسازی، پروانه اصلانی گفت: نظر به ضرورت اعلام خاتمه مهلت اعتراض و انصراف متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن و به منظور ادامه سایر اقدامات اجرایی این طرح، مهلت اعتراض به عدم تأیید شرایط ثبت نام در طرح اقدام ملی مسکن و همچنین انصراف از ثبت نام در این طرح، در ساعت 24 روز چهارشنبه 14 اسفند 98 به خاتمه خواهد رسید.

وی ادامه داد: افرادی که نسبت به ثبت نام مرحله اول اعتراض دارند با مراجعه به سایت در بخش اعتراضات با درج نام و کد ملی خود، کد رهگیری دریافت نموده و با ثبت کد، علت رد تقاضای اولیه خود را مشاهده می نمایند؛ این در حالی است که چنانچه اشتباهی شده باشد، اعتراضات ثبت و متقاضیان با ارائه مدارک سجلی، در زمان مقرر و اعلام شده مراجعه نموده و شرایط آنها کنترل و نتیجه نهایی اعلام خواهد شد.

اصلانی در مورد شرایط انصراف متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن، گفت: متقاضیانی که درخواست انصراف از طرح اقدام ملی را دارند می توانند، تقاضای انصراف خود را از طرح اقدام ملی تا تاریخ اعلام شده ثبت نمایند. متقاضیان با ثبت انصراف خود این امکان را خواهند یافت تا در طرح های جدید و در مرحله دوم ثبت نام که از 17 اسفند آغاز می گردد، در شهری که سکونت دارند ثبت نام نمایند.

لازم به ذکر است پیش از این نیز محمود محمودزاده، معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی از آغاز ثبت نام مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن از روز شنبه 17 اسفند خبر داده بود.

طبق اعلام انجام شده در مرحله نخست ثبت نام در 530 شهر انجام شد و قرار است با فراهم شدن شرایط مرحله دوم ثبت نام از 17 اسفند آغاز گردد که این آغاز در پنج استان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، البرز و اصفهان خواهد بود.

همچنین طبق اعلام معاون وزیر راه و شهرسازی از روز 12 اسفند این فرصت به متقاضیانی که تأیید صلاحیت نشدند و یا اینکه خواستار انصراف از این طرح هستند، داده شد تا با مراجعه به سایت tem.mrud.ir نسبت به انصراف یا اعتراض خود اقدام نمایند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 24 اسفند 1398 بروزرسانی: 24 اسفند 1398 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 750

به "فردا؛ آخرین مهلت ثبت اعتراض یا انصراف از طرح ملی مسکن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فردا؛ آخرین مهلت ثبت اعتراض یا انصراف از طرح ملی مسکن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید