فال روزانه 25، 07، 1398

به گزارش مجله سرگرمی، فال روزانه پنج شنبه 25 مهر 1398

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

عادت ناپسندی دارید که مدت ها است می خواهید این عادت را کنار بگذارید اما همواره این دست و آن دست می کنید و این عادت از درون شما را می خورد. سالگرد تولد خود را برای ترک این عادت به فال نیک بگیرید، چرا که تاکنون به اندازه ای کافی زندگی را تکرار نموده اید و اکنون زمان آن است که با ترک عادت های قدیمی به دنبال سبک جدیدی در زندگی باشید. در دی ماه چشم از موقعیت ها برندارید چرا که پول هنگفتی انتظار شما را می کشد به شرط اینکه موقعیت شناس باشید و فرصت ها را مغتنم بدانید. تاکنون افراد زیادی دست شما را در زندگی گرفته اند و بهمن ماه یکی از همین افراد به یاری شما احتیاج پیدا می نماید. دست او را بگیرید و در حل مسائل کنارش باشید. اسفند برای شما مثل برق و باد سپری می گردد و موقعیت خوبی در این ماه پیش نمی آید اما فروردین فرصت های کاری و اجتماعی خوبی انتظار شما را می کشد و تا می توانید انرژی خود را برای فروردین ماه کنار بگذارید. یکی از دوستان یا آشنایان در خرداد سال آینده از شما مشورت می گیرد ، تجربه های خود را با سخاوتمندی در اختیار او قرار دهید و بهترین راه را پیش روی او بگذارید. از اکنون تا سال آینده که دوباره تولد شما فرا می رسد، فراز و فرودهای زیادی را در پیش دارید و سعی کنید بهترین استفاده را از موقعیت ها ببرید و اجازه ندهید مسائل شما را ناامید نمایند.

فال روزانه 25، 07، 1398

مدتی است که چرخ روزگار به مراد شما نمی چرخد و گره ای در کارتان افتاده، در نتیجه دل و دماغ کار ندارید و حسابی بی حوصله اید. امروز نیز روز خوشی انتظار شما را نمی کشد و بحث و مشاجره ای در پیش رو دارید که این قضیه اعصاب شما را خراب تر می نماید. در چنین شرایطی هیچ کاری از دست شما بر نمی آید به غیر از اینکه مدتی فکر و خیال کار را کنار بگذارید و با پیاده روی و قدم زدن در پارک مسائل را فراموش کنید. فردا هم روز خدا است و به رغم دردسرهای زیادی که پیش روی شما واقع شده است، زودهنگام به رختخواب بروید و با خوابی عمیق، خودتان را برای حل مسائل روزهای آینده آماده نمایید.

صبح پرانرژی را آغاز نموده اید و حسابی سرحال و شاداب هستید و نمی خواهید حتی یک لحظه را از دست بدهید. با یاری این انرژی مشغول به انجام کارهای عقب افتاده شوید. سعی کنید تمام کارها در سمت صبح انجام گردد چرا که بعد از ظهر مهمان ناخوانده ای سروقت شما خواهد آمد و زمان زیادی را از شما می گیرد. اگر این مهمان را برای شام دعوت کنید، با کمال میل دعوت شما را قبول می نماید و تا پاسی از شب را با شما و دیگر اعضای خانواده می گذارند. امروز اتفاق خاصی برای شما نمی افتد، اما یکی دو روز آینده خبر خوشی دریافت خواهید کرد.

امروز روز مسئولیت پذیری است و شریک زندگی شما به یاری تان احتیاج دارد، این یاری ممکن است برای انجام کارهای منزل، یا رسیدگی به امور بیرون از منزل باشد. در هر شرایط دست رد به سینه شریک زندگی تان نزنید و در انجام کارها با او همکاری کنید. کارها بیشتر از چیزی که به نظر می رسد طول خواهد کشید، در نتیجه بر اعصاب خود مسلط باشید و سعی کنید در کنار دیگر اعضای خانواده، در کنار انجام کارها، اوقات خوشی را هم سپری کنید و از بودن در کنار هم لذت ببرید.

خبرهای خوشی در راه است و یکی از نزدیکان که مدتی است از شما دور شده و حسابی دلتنگش هستید، امروز به شما زنگ می زند یا اینکه حضوراً به بازدید شما می آید. مدت ها است برای مسافرت برنامه ریزی می کنید اما همواره در آخرین لحظه شرایط مسافرت فراهم نمی گردد. این بار مطمئن باشید که در آینده ای نزدیک راهی مسافرتی خاطره انگیز خواهید شد. این خبرهای خوش حسابی شما را سر حال و با نشاط نموده است، در نتیجه از این انرژی برای انجام سریع تر کارها و بودن در کنار خانواده یاری بگیرید.

ذهن باهوش و خلاقی دارید و از هر فرصتی برای کسب علم بهره می گیرید و اخیراً به دستاوردی مهم در زندگی رسیده اید. دست از تلاش و تلاش برندارید چرا که چیزی که به آن رسیده اید در مقابل چیزهایی که در آینده به آنها خواهید رسید هیچ است و اگر تلاش کنید آینده ای بسیار پیروز انتظار شما را می کشد. قصد آغاز کار جدیدی را دارید که خیلی مهم به نظر نمی رسد اما آستین بالا بزنید و پس از آغاز کاری که در نظر دارید، سعی در گسترش آن داشته باشید تا در آینده همین کاری که مهم به نظر نمی رسید به یکی از منابع اصلی درآمد شما تبدیل گردد. این کار به لحاظ فکری و ذهنی شرایط خوبی در اختیار شما قرار می دهد و انجام آن نوعی تفریح به حساب می آید. راه پیروزیت از بین تلاش و تلاش می گذرد و با تحقیق در زمینه های مختلف، بهترین گزینه های کاری را انتخاب نمایید.

امروز حسابی دل تنگ فامیل و دوستان قدیمی شده اید، جالب است بدانید دوستان شما نیز دلتنگ تان هستند و اگر موقعیت ملاقات حضوری با آنها را ندارید، به یک تماس تلفنی قناعت کنید و با زنگ زدن به دوستان و آشنایان قدیمی، خاطره های خوش گذشته را زنده نمایید. تاکنون رفتار مناسبی با همسایه ها نداشته اید، اما بد نیست بدانید معاشرت با یکی از همسایه ها، موقعیت های کاری و خانوادگی خوبی را در آینده برای شما مهیا می نماید. پس بهتر است از لاک خود بیرون بیایید و باب معاشرت با همسایه ها را باز کنید.

چند ماه گذشته را شب و روز کار نموده اید و اکنون زمان آن فرا رسیده که تلاش های شما به بار بنشیند، در نتیجه هیچ بعید نیست که در محل کار خود ترفیع بگیرید یا اگر برای خودتان کار می کنید به سود چشمگیری دست پیدا کنید. این دستاورد حق شما است و وقت آن فرا رسیده که کمی به خودتان استراحت بدهید و دست اعضای خانواده را بگیرید و دورهم شامی خوشمزه و لذیذ را در بیرون از منزل نوش جان کنید.

از آن دسته افرادی هستید که همواره دیگران را به خودشان اولویت می دهند و به اندازه ای برای بقیه تلاش نموده اید که دیگر رمقی برای خودتان باقی نمانده است. وقت آن فرا رسیده که کمی هم برای خودتان وقت بگذارید و احتیاجهای شخصی را به درخواست های دیگران اولویت بدهید. سبک زندگی شما به گونه ای است که به کسی نه نمی گویید، امروز وقت آن فرا رسیده که این سبک را تغییر دهید و به غیر از درخواست های مهم و تاثیرگذار، خواهش های معمولی افراد را نادیده بگیرید تا از این طریق به جای رسیدن به کار دیگران، وقت بیشتری برای کار و زندگی خودتان فراهم گردد. چنین رویکردی تأثیر مهمی در آینده شما دارد و درهایی را که همواره بسته بوده اند به روی شما باز می نماید.

آدم خوش مشربی هستید و انرژی و روحیه ای که دارید باعث می گردد تا دیگران از بودن در کنار شما لذت ببرند. این روحیه امروز زمینه آشنایی شما با فرد مهمی را فراهم می نماید. این آشنایی را به فال نیک بگیرید و چشم انتظار موقعیت های جدید باشید. در چند روز آینده به مهمانی یا جلسه کاری مهمی دعوت می شوید، اخلاق خوشی که دارید شما را به نُقل مجلس این مهمانی تبدیل می نماید و چشم همه به دنبال شما است. در نتیجه برای اینکه از چشم زخم دیگران دور بمانید پیشنهاد می کنیم بیش از حد به دنبال جلب توجه نباشید.

به رسم و رسوم اهمیت زیادی می دهید و زیاد از تغییرات خوش تان نمی آید، اما شریک زندگی شما دقیقاً خلاف شما فکر می نماید و از یکنواختی که در زندگی دارید به تنگ آمده است. امروز با تغییر مهمی روبرو خواهید شد و طبق معمول محتمل است که آمادگی پذیرش این تغییر را نداشته باشید. اما بد به دل خود راه ندهید و اجازه دهید همسر یا دوستان شما هم نقشی در زندگی شما داشته باشند. به خاطر داشته باشید فرار از تغییرات معادل با فرار از پول و ثروت است و با پذیرش تغییرات جدید، به استقبال آینده ای نویدبخش بروید

شخصی را می شناسید که به لحاظ اخلاق، تعامل خوبی با او ندارید و حتی برای یک لحظه هم نمی توانید تحملش کنید. در یکی دو روز آینده شرایط شما را وادار می نماید تا با این فرد هم سفره شوید یا در محل کار با او همکاری کنید. از این موقعیت هراسی نداشته باشید چرا که فردی که فکر می کنید اخلاق خوبی ندارد، آنقدرها هم بداخلاق نیست و چه بسا که با هم رفیق گرمابه و گلستان شوید. سعی کنید همواره مردم دار باشید، اخلاق خوش، مردم را به سمت شما سوق می دهد و ارتباط های جدید، پول و ثروت را به راستا شما راهنمایی خواهد نمود.

فرد بسیار احساساتی و مهربانی هستید اما هرگز محبت خود را بروز نمی دهید و این قضیه دردسرهایی را میان شما و شریک زندگی تان بوجود آورده است. امروز زمان آن فرا رسیده که تمام محبت و عشق خود را به پای همسرتان بریزید و با او از عشق سوزان خود سخن بگویید. با خرید هدیه ای که مورد علاقه شریک زندگی تان است او را شگفت زده کنید و به او ثابت کنید از چیزی که فکرش را می نماید بیشتر عاشق اش هستید.

منبع: برترین ها
انتشار: 7 آذر 1398 بروزرسانی: 7 آذر 1398 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 489

به "فال روزانه 25، 07، 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 25، 07، 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید