فال روزانه 18، 07، 1398

به گزارش مجله سرگرمی، فال روزانه پنج شنبه 18 مهر 1398

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

روزگار بروفق مراد شما نمی چرخد و مدتی است از درودیوار برای شما کار و مشکل می بارد. بد به دل خود راه ندهید چرا که پس از هر سختی، آسانی است و این مسائل زمینه موفقیت و پیشرفت شما را در آینده فراهم خواهند کرد. اگر هم احساس می کنید در برطرف مسائل ناتوان هستید، برای حل کردن آنها از دوستان و آشنایان یاری بگیرید. تغییرات مهمی در پیش رو دارید و پیشنهاد می کنیم با آغوش باز به استقبال این تغییرات بروید چرا که این تغییرات ممکن است کوچک به نظر برسد اما سرنوشت و آینده شما به رویکردی که به این تغییرات دارید بستگی خواهد داشت. نویدی از پول و ثروت در ماه های آذر و دی انتظار شما را می کشد، به شرط اینکه مردم دار باشید و با خوش خلقی، رابطه ای که در محیط کار دارید را به موقعیت های درآمدزا تبدیل کنید. بهمن ماه سال جاری دلخوری میان شما و دوستان و آشنایان پیش می آید، از این دلخوری نگران نباشید چرا که همواره نمی گردد تمام اطرافیان را راضی نگه داشت. در ماه های اسفند و فروردین آینده بیشتر مراقب سلامت خود باشید، در این ماه ها بیماری در کمین شما است. مرداد ماه سال آینده را غنیمت بدانید، در این ماه فرصت های خوبی برای دوستی و آشنایی ایجاد خواهد شد.

فال روزانه 18، 07، 1398

مدت زیادی است که کوشش می کنید نظر مثبت بقیه را به خود جلب کنید اما تاکنون نتیجه ای نگرفته اید. امروز بخت با شما یار است و به راحتی نظر دیگران را جلب خواهید کرد. در نتیجه فرصت را مغتنم بدانید. امروز زمان آن فرا رسیده که کوشش هایی که در چند ماه اخیر انجام داده اید به بار بنشیند و در جمع همکاران و خانواده بدرخشید. دوستان و همکاران به موفقیتی که به آن رسیده اید غبطه می خورد و بهتر است مواظب چشم زخم اطرافیان باشید. موفقیت هایی که به دست آورده اید تأثیر چشم گیری در افزایش اعتماد به نفس شما دارد. این شرایط را به نفع خود بهره ببرید و با اعتماد به نفس بیشتر، زندگی را در پیش بگیرید.

در زندگی دستاوردهای خوبی داشته اید و روابط خانوادگی و محبت آمیز خوبی دارید، به لحاظ ثروت و دارایی هم شکر خدا چیزی از دیگران کم ندارید اما احساس می کنید که برای کسب علم و دانش احتیاج به کوشش بیشتری دارید. شاید امروز زمان آن فرا رسیده باشد که در دوره های آموزشی ثبت نام کنید و جویای علم باشید. به لحاظ روحی مدتی است احساس افسردگی می کنید، اما اجازه ندهید مسائل بر شما غلبه کند و با مطالعه و ورزش بر افسردگی تان غلبه کنید. انتخاب های زیادی در زندگی پیش رو دارید و باید تصمیمات مهمی بگیرید. اما در اتخاذ این تصمیم ها مردد هستید و نمی دانید کدام تصمیم، آینده بهتری را رقم خواهد زد. برای این تصمیم گیری ها عجله نکنید، چرا که روزگار بهترین راه را برای شما معین می نماید.

امروز زمان آن فرا رسیده تا سرمایه گذاری که مدت ها است به آن فکر می کنید را انجام دهید. این سرمایه گذاری ممکن است برای خرید اوراق بهادار، یا ملک و املاک باشد، اما در انجام آن شک نکنید چرا که تصمیم امروز شما، سرمایه تان را در آینده چندین برابر می نماید. در زندگی به خودتان سخت نگیرید و با همین روشی که تاکنون ادامه داده اید، به پیش بروید. برای افزایش سرما یه و دارایی خود با افراد متخصص مشورت کنید، مطمئن باشید این افراد راه هایی را پیش روی شما می گذارند که تاکنون هرگز فکرش را هم ننموده اید.

گردهمایی تجاری مهمی را در پیش رو دارید که دوستان و همکاران شما نیز در آن شرکت می نمایند. صحبت هایی که در این گردهمایی مطرح می گردد را حتماً یادداشت کنید و اطلاعاتی که همکاران به اشتراک می گذارند را به خاطر بسپارید. این اطلاعات درهای مهمی به روی آینده حرفه ای شما باز می نمایند. نگاهی تیزبین به موقعیت های اطراف داشته باشید، اتفاق های کوچکی در اطراف شما صورت می گیرد که تاکنون توجهی به آنها نداشته اید و توجه به این اتفاق ها زندگی شما را دگرگون می نماید. راز موفقیت شما در ارتباط با دیگران نهفته است. در نتیجه روابط کاری خود را با همکاران مستحکم کنید و در انتظار شکار فرصت ها باشید.

امروز از صبح که از خواب بلند شده اید احساس سرزندگی و شادابی می کنید. هوش و حواس شما نیز افزایش پیدا نموده و روزی سرشار از انرژی های مثبت را درپیش رو دارید. اجازه ندهید این انرژی های مثبت به هدر برود و با کوشش بیشتر، ایام را به کام خود کنید. موقعیت مناسب برای سفری تفریحی انتظار شما را می کشد، این سفر را به فال نیک بگیرید تا تجدید روحیه کنید و با انرژی بیشتری به دنبال سهم خود از جهان باشید. به انرژی های مثبتی که دارید جهت بدهید و با ثبت نام در کلاس های ورزشی و تورهای تفریحی، به دنبال افزایش سلامت و شادابی خود باشید.

امروز اعتماد به نفس زیادی را تجربه می کنید و موقعیتی بسیار فرخنده انتظار شما را می کشد. این موقعیت ممکن است خرید خانه، خودرو یا جواهرات و کالاهای لوکس باشد. از آینده هراسی نداشته باشید و محکم تر از گذشته در راهی که قدم گذاشته اید به پیش بروید. با برگزاری مهمانی های کاری و دورهمی های خانوادگی رابطه ای صمیمی تر با اطرافیان برقرار کنید. از هر فرصتی برای تبادل نظر و شنود کمک بگیرید و دست کمک به سمت دوستانی که مشکل دارند دراز کنید.

شما یا یکی از اعضای خانواده تان به موفقیتی چشمگیر دست پیدا نموده است و از این موفقیت سر از پا نمی شناسید. این موفقیت زندگی تمام اعضای خانواده را تحت تاثیر قرار خواهد داد. امروز مهمان عزیزی که مدت ها چشم به انتظار او بودید، از راه می رسد. احتمال اینکه دوستان و آشنایان بدون خبر شما، مهمانی برایتان ترتیب دهند نیز وجود دارد. مدتی است فکر شما سخت مشغول کارهای جدیدی شده و راه درست را نمی توانید تشخیص دهید. پیشنهاد می کنیم ایده های خود را برای این شغل جدید روی کاغذ بنویسید و از روش طوفان مغزی برای بازکردن گره های کار خود کمک بگیرید.

روز شلوغی در پیش دارید و کارهای متفرقه زیادی باید انجام دهید، اما در کنار این برنامه کاری شلوغ، امروز نامه یا تماس مهمی نیز دریافت خواهید کرد که اهمیت زیادی برای شما دارد. امروز برای کاری که می خواهید انجام دهید حسابی درگیر کاغذبازی و گرفتاری های اداری خواهید شد. اما اجازه ندهید خستگی به شما غلبه کند چرا که کوششی که امروز تحمل می کنید در آینده به بار خواهد نشست. برای حفظ دوستان و آشنایان از هیچ کوششی فروگذار نکنید و با برگزاری مهمانی و فعالیت های گروهی، سعی در حفظ دوستان خود داشته باشید. از حضور افراد ناباب در حلقه دوستان خود برحذر باشید چرا که در آینده محتمل است چنین فردی طرح دوستی با شما بریزد و زندگی شما را به خطر بیاندازد.

روزگار خوبی را سپری می کنید و چشم افراد زیادی به دنبال زندگی شما است، این افراد نمی دانند که برای رسیدن به پول و ثروت کوشش زیادی نموده اید و به همین دلیل نیز چشم دیدن زندگی شما را ندارند. با این حساب مواظب چشم زخم این افراد باشید. از طرف دیگر اکنون که کوشش شما نتیجه داده و ثبات خوبی در زندگی دارید، وقت آن فرا رسیده تا خودتان را تحویل بگیرید و مقداری از وقت خود را به فعالیت هایی که دوست دارید اختصاص دهید. کارهای خانه تمامی ندارد و امروز زمان آن فرا رسیده که به خودتان مرخصی بدهید و دست اعضای خانواده را بگیرید و برای خرید از منزل بیرون بروید و اهل منزل را مهمان شامی مفصل کنید. در آینده دست از کوشش نکشید چرا که یک کوتاهی ساده، تمام اندوخته ای که با هزار زحمت به دست آورد ه اید را بر باد خواهد داد.

دستاوردی جدید در زندگی تجربه نموده اید و از این پیشرفت حسابی سرحال آمد ه اید و پر انرژی شده اید. پیشنهاد می کنیم به این موفقیت بسنده نکنید چرا که دستاورهای بیشتری در آینده انتظار شما را می کشد، به شرط اینکه راهی که به موفقیت رسیده اید را ادامه دهید و از همین روش برای رسیدن به موفقیت های بعدی کمک بگیرید. زمان آن فرا رسیده که فکری به حال ارتقا کار و زندگی خود بردارید، اما نقشه درستی پیش رو ندارید. در آینده ای نزدیک شرایطی برای مسافرت مهیا می گردد، این شرایط را به فال نیک بگیرید و از مسافرت برای آزادکردن ذهن خود و طرح ریزی برای ارتقا کار و حرفه ای که به آن مشغول هستید را آغاز کنید.

امروز از صبح که از خواب بلند شده اید احساس نگرانی می کنید و مضطرب هستید، فکر می کنید باید کاری انجام دهید اما نمی دانید دقیقاً چه کاری باید انجام گردد. آمادگی هوشی کامل را دارید اما انتخاب های زیادی پیش روی شما قرار گرفته است و به همین دلیل نیز به راحتی نمی توانید تصمیم بگیرید. به این ترتیب امروز زمان آن فرا رسیده که کار خود را با تصمیم های نگرفته یک سره کنید و اولین گزینه ای که به فکرتان رسید را انتخاب نمایید و در راستا این تصمیم ادامه دهید. مطمئن باشید این تصمیم به نفع شما خواهد بود به شرط آنکه دشواری کارهای پیش رو را تحمل کنید.

موقعیتی برای شراکت با یکی از دوستان برای شما مهیا شده است، اما دل خوشی از شراکت ندارید و نگران هستید. بد به دل خود راه ندهید چرا که این موقعیت با مواردی که تاکنون تجربه نموده اید فرق می نماید و سودسرشاری انتظار شما را می کشد. به جزئیات زندگی بیشتر توجه کنید، در دل این جزئیات حوادثی وجود دارد که آینده شما را تهدید می نماید. با نگاهی باز زندگی را زیر نظر بگیرید و چیزی را از قلم نیاندازید تا روزگار همواره بر وفق مراد شما بچرخد.

منبع: برترین ها
انتشار: 28 آبان 1398 بروزرسانی: 28 آبان 1398 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 468

به "فال روزانه 18، 07، 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 18، 07، 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید