عراق، رسوایی جدید در یک شبکه ماهواره ای

به گزارش مجله سرگرمی، ظاهر شدن یک فعال کمونیست مقیم سوئد در یک رسانه هوادار بعثی ها به عنوان تظاهرات کننده محجه شیعه، رسوایی بزرگی برای این رسانه به دنبال داشته است.

عراق، رسوایی جدید در یک شبکه ماهواره ای

به گزارش گروه بین الملل مجله سرگرمی، شبکه ماهواره ای الشرقیه در یک اقدام هدفمند، با یک زن عراقی گفت وگو کرد که محجه بوده و چادر مخصوص زنان شیعه جنوب عراق را پوشیده بود و القا می کرد که تظاهرات نماینده ای از ساکنان جنوب عراق است، اما اطلاعات فاش کرد که این زن وابسته به حزب کمونیست عراق و تابعیت سوئد را داشته و مقیم این کشور است.

بر اساس گزارش المسله، یک منبع مطلع گفت این زن که در شبکه الشرقیه ظاهر شد، یکی از اعضای حزب کمونیست عراق به نام کوریا ریاح ام فرات مقیم سوئد و دارای تابعیت این کشور است که به همراه خانواده اش سال هاست که در این کشور اروپایی زندگی می نمایند و خود را به عنوان نماینده جنبش مردمی خودجوش عراق در شبکه های ماهواره ای معرفی می نماید.

خاطر نشان می گردد سعد البزاز مالک شبکه ماهواره ای الشرقیه یک بعثی است که رویکرد آن علیه اکثریت ملت عراق و ثبات این کشور بوده و در راستای ترویج و تبلیغ گروه های هنجارشکن و مخالف دولت فعالیت می نماید.

این شبکه در جریان تحولات اخیر عراق کوشش کرد به اعتراضات دامن بزند و به خبرسازی و پخش برنامه ها و گفت وگوهای جهت دار پرداخت و سیاست فشار حداکثری بر عادل عبدالمهدی برای استعفا را در پیش گرفت.

شبکه الشرقیه میانه خوبی با مرجعیت عالی دینی ندارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 28 دی 1398 بروزرسانی: 28 دی 1398 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 597

به "عراق، رسوایی جدید در یک شبکه ماهواره ای" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عراق، رسوایی جدید در یک شبکه ماهواره ای"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید