شهین تسلیمی: افخمی به عوامل سریال رعد و برق سیر می داد تا کرونا نگیرند

به گزارش مجله سرگرمی، شهین تسلیمی یکی از بازیگران پیشکسوت و پُرکار است که علاوه بر آثار ملودرام اجتماعی، در سریال های کمدی هم حضور پررنگی داشته و با آثاری مانند دردسرهای بزرگ، پنچری، سارق و پلیس و زن بابا برای مخاطبان لبخند آفریده و خاطره ساز شده است. این بازیگر، اکنون سریال بچه مهندس 4 را روی آنتن و دو سریال 87 متر اثر کیانوش عیاری و رعد و برق ساخته بهروز افخمی را نیز در نوبت پخش دارد.

شهین تسلیمی: افخمی به عوامل سریال رعد و برق سیر می داد تا کرونا نگیرند

به بهانه پخش مجموعه بچه مهندس 4 با این بازیگر گفت وگویی داشتیم که در ادامه می خوانید.

از بازیگران جدید سریال بچه مهندس هستید، چه شد که بازی در سریال را پذیرفتید؟

من قبلا هم با آقای سعید سعدی کار نموده بودم و تهیه نماینده بسیار خوب و خوش حسابی هستند. بچه مهندس هم سریالی بود که مخاطبان دوست داشتند.

در سریال با چهره های جوانی مانند آقای سهند جاهدی و محمدرضا رهبری همبازی هستید، تجربه کار با چهره های کم تجربه چطور بود؟

آقای سهند جاهدی که بازی بسیار خوبی داشت و به نظر من بازیگر پخته ای بود. یک مقدار در مورد آقای رهبری نگران بودیم و فکر می کردیم چون جایگزین آقای روزبه حصاری شده ، ممکن است مخاطبان نپذیرند اما وقتی بازی کردند، دیدیم بازی شان خیلی خوب است. من خودم بازی ایشان را دوست داشتم. سعی نموده بود کاراکتر گذشته را حفظ کند و کارگردان سریال، آقای کاوری هم خیلی زحمت کشیدند، با ایشان کار کردند تا توانستند جای آقای حصاری را پر نمایند.

در سریال رعد و برق هم بازی کردید، درباره نقش تان در این مجموعه بفرمایید.

سریال رعد و برق درباره سیل استان گلستان و سریال بسیار جذابی است. خیلی خوب سیل را به تصویر کشیده و تمامش حقیقت دارد. آقای افخمی و آقای داوود هاشمی، تهیه نماینده، خیلی زحمت کشیدند. این ماجرا در واقعیت داستان خانوادگی نداشت اما برای این که قصه شیرینی داشته باشد، بخشی را در قصه گنجانده اند که من و آقای مهران رجبی یک خانواده هستیم که هر شهرستانی سیل می آید، می رویم وکمک می کنیم.

باتوجه به این که آقای افخمی معتقد است نباید از ماسک استفاده کرد و عوامل سریال رعد و برق ماسک نداشتند، در مورد ابتلا به کووید19 نگران نبودید؟

ما وقتی می رویم سرکار و جلوی دوربین هستیم، نمی توانیم ماسک داشته باشیم پس قاعدتاً ماسک نمی زنیم. برخی مکان ها فضای بسته ای دارد اما سریال رعد و برق بیشتر در محیط باز و فضای بیرون تصویربرداری می شد. آقای افخمی هم نگفته بودند که ماسک نزنید، این سوء تفاهمی بود که پیش آمد و خود ایشان هم می گفتند. فراوری سریال تقریباً یک سال و نیم طول کشید و در زمان شیوع کرونا تصویربرداری شد، خدا را شکر هیچ کدام از عوامل کرونا نگرفتند و همه صحیح و سالم بودند. نکته ای که می گویم ممکن است به نظر مخاطبان شما مسخره بیاید اما آقای افخمی از نظر تغذیه خیلی به بچه ها می رسیدند و هنگام ناهار و شام، یک کاسه سیر جلوی بچه ها می گذاشتند که بخورند. سیر آنتی بیوتیک دارد، این بیماری هم ویروسی و عفونی است؛ بنابراین سیر از بیماری جلوگیری می نماید و عفونت را از بین می برد. من که عقیده ام این است، چون عوامل سیر می خوردند و تغذیه شان خوب بود، مقاومت بدنشان بالا بود.

خوردن سیر توصیه متخصص و پزشک بود یا نظر شخصی آقای افخمی؟

نمی دانم چون از ایشان نپرسیدم اما خود من هم سیر دوست دارم و به دلیل خاصیت سیر که می گویند برای درمان 72 بیماری مفید است، چه هنگام شیوع کرونا که سرکار بودم و چه پیش از آن، سیر می خوردم و خدا را شکر مسئله ای پیش نیامد.

سریال 87 متر را آماده پخش دارید، خردادماه پخش می گردد؟

آقای عیاری مشغول تدوین سریال بودند و اواخر کار بود که به کرونا مبتلا شدند اما خداروشکر حال شان خوب است. به امید خدا وقتی مرخص شدند و به طور کامل بهبود پیدا کردند، تدوین این سریال تمام و ان شاءا... پخش می گردد. قرار بود خرداد پخش گردد اما با مسئله ای که پیش آمده ممکن است زمان پخش عقب بیفتد.

در آثار کمدی مختلفی بازی کردید، نقش های کمدی را بیشتر دوست دارید یا جدی را؟

تا به حال نقش تلخ و منفی به من پیشنهاد نشده است اما اگر نقش رئال هم بازی کردم که مثلا مادر سخت گیر و مقتدری بودم، باز هم نقش کمی شیرینی داشته است. در اصل من بازیگر کمدی هستم و کمدی را بسیار دوست دارم، چون مردم می خندند، من هم از ته دل خرسند می شوم و به همین دلیل نقش های کمدی را ترجیح می دهم. کلا آدم شوخ طبعی هستم.

هم اکنون نقش خاصی وجود دارد که علاقه مند باشید بازی کنید، اما پیشنهاد نشده باشد؟

من فیلم های پلیسی و نقش پلیس را خیلی دوست دارم، اما این نقش دیگر به سنم نمی خورد.

منبع: همگردی
انتشار: 2 خرداد 1400 بروزرسانی: 2 خرداد 1400 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 1633

به "شهین تسلیمی: افخمی به عوامل سریال رعد و برق سیر می داد تا کرونا نگیرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهین تسلیمی: افخمی به عوامل سریال رعد و برق سیر می داد تا کرونا نگیرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید