شفر نتوانست مسائل استقلال را مدیریت کند، تنها راه خروج از بحران

پیروز قربانی در تبادل نظر با خبرنگاران با اشاره به شرایط استقلال و اتفاقاتی که برای این تیم در دو هفته اخیر لیگ برتر اتفاق افتاده است گفت: استقلال این روزها شرایط خوبی ندارد و اوضاع این تیم بحرانی است و متأسفانه طرفداران هم تا حدودی به این بحران دامن می زنند.

شفر نتوانست مسائل استقلال را مدیریت کند، تنها راه خروج از بحران

وی اضافه نمود: چیزی که این تیم بیشتر از همه چیز به آن احتیاج دارد آرامش است و مدیریت باشگاه به همراه کادر فنی باید همه کوشش خود را برای ایجاد این آرامش در تیم داشته باشند.

کاپیتان پیشین آبی پوشان بیان داشت: شکست در دربی همواره سخت و سنگین است اما هنر مربیان بزرگ این است که بعد از چنین شکستی تیمشان را مدیریت نموده و از بحران خارج نمایند. نه اینکه اجازه بدهند اتفاقاتی هم بیفتد که به این بحران دامن بزند.

قربانی تاکید نمود: بازی با الهلال بهترین فرصت برای آبی پوشان است تا با یک نتیجه خوب و یک پیروزی دلچسب به این بحران سرانجام دهند. پیروزی در این بازی آسیایی می تواند همه شرایط را به سود استقلال تغییر دهد.

پیشکسوت آبی پوشان خاطرنشان ساخت: الهلال تیم قدرتمندی است اما استقلال هم کم تیمی نیست و در هر شرایطی می تواند مقابل تیم های آسیایی خودی نشان دهد.

مدافع پیشین آبی پوشان با اشاره به تعداد نسبتاً زیاد غایبان این تیم مقابل الهلال گفت: استقلال نباید شرایطی داشته باشد که غیبت یکی دو بازیکن روی روند آن تأثیر بگذارد، اما متأسفانه فاصله بین بعضی از نیمکت نشینان با بازیکنان اصلی زیاد است.

قربانی گفت: شفر باید این روزها همه تمرکزش را روی این بازی بگذارد چون این بازی را می توان بازی مرگ و زندگی برای خیلی ها در استقلال دانست. پیروزی در این بازی شرایط را با به حالت عادی باز می گرداند اما شکست در این بازی بحران را مضاعف خواهد نمود.

کاپیتان سابق آبی پوشان گفت: مثل هر طرفدار آرزوی موفقیت تیم را در این بازی دارم و باز هم تاکید می کنم که استقلال در آسیا اعتبار زیادی دارد که باید از این اعتبار دفاع گردد و بچه های تیم ظرفیت دفاع از این اعتبار را دارند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 تیر 1398 بروزرسانی: 12 تیر 1398 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 178

به "شفر نتوانست مسائل استقلال را مدیریت کند، تنها راه خروج از بحران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شفر نتوانست مسائل استقلال را مدیریت کند، تنها راه خروج از بحران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید