خبرنگاران پخش مجموعه ساعت صفر و سرگذشت از شبکه تماشا

به گزارش مجله سرگرمی، تهران- خبرنگاران- مجموعه ساعت صفر به جای احضار و سرگذشت به جای متهم گریخت به مناسبت شب های پرفیض قدر از شبکه تماشا پخش می گردد.

خبرنگاران پخش مجموعه ساعت صفر و سرگذشت از شبکه تماشا

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران از روابط عمومی شبکه تماشا با اعلام خبر پخش مجموعه ساعت صفر مطرح کرد که این مجموعه، جایگزین مجموعه احضار در شب های قدر خواهد شد.

ساعت صفر درباره سام شکرچیان مردی 45 ساله است که غرق در کار و تجارت است. او به واسطه ناکامی در یک معامله کلان به شدت عصبانی و آشفته است. این آشفتگی باعث می گردد تا در راه شمال، با یک وانت تصادف کند و این شروع ماجراست…

سعید سلطانی کارگردانی این مجموعه را بر عهده دارد و بازیگرانی چون امین زندگانی، سیاوش خیرابی، نگین صدق گویا، مارال فرجاد و محسن افشار در آن نقش آفرینی می نمایند. این مجموعه در پنج قسمت و از یازدهم اردیبهشت در ساعت 24 پخش شده و باز پخش آن در ساعت های 6 و 12 روز بعد است.

شروع پخش مجموعه سرگذشت در شبکه تماشا به مناسبت شب های پرفیض قدر

این شبکه به مناسبت شب های قدر از یازدهم اردیبهشت ماه به جای مجموعه متهم گریخت در ساعت 20 مجموعه سرگذشت را پخش می نماید.

مجموعه سرگذشت از تولیدات رسانه ملی در زمینه اخلاق و صفات انسانی مثل بخشش است که با قرار دادن مخاطب در جای شخصیت های داستان، چالش اخلاقی در مخاطب ایجاد می نماید.

این مجموعه بصورت اپیزودیک بوده و هر قسمت یک داستان مجزا را به تصویر می کشد و از عوامل سازنده آن می توان به به سیدجمال سیدحاتمی بعنوان کارگردان و بهروز مفید به عنوان تهیه نماینده اشاره نمود. هنرمندانی همچون نازنین فراهانی، ناصر هاشمی، ایرج راد در این مجموعه به ایفای نقش می پردازند.

سرگذشت از یازدهم اردیبهشت، ساعت 20 از شبکه تماشا پخش شده و باز پخش این مجموعه در ساعت های 2 و 8 و 14 روز بعد خواهد بود.

منبع: ایرنا
انتشار: 4 خرداد 1400 بروزرسانی: 4 خرداد 1400 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 1637

به "خبرنگاران پخش مجموعه ساعت صفر و سرگذشت از شبکه تماشا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران پخش مجموعه ساعت صفر و سرگذشت از شبکه تماشا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید