خبرنگاران خسارت 151 میلیارد تومانی سیلاب به بخش راه و مسکن ایلام

به گزارش مجله سرگرمی، ایلام- خبرنگاران- مدیرکل راه و شهرسازی ایلام گفت: بر اثر بارندگی های سیلابی شبانه روز گذشته بیش از 151 میلیارد تومان خسارت به زیرساخت بخش راه و مسکن این استان وارد شده است.

خبرنگاران خسارت 151 میلیارد تومانی سیلاب به بخش راه و مسکن ایلام

جهت دریافت خدمات در ضد سرقت با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

علی اصغر کاظمی عصر چهارشنبه در بازدید از شرایط راه های استان بعد از وقوع سیلاب گفت: بارندگی شدید 24 ساعت گذشته سطح استان ایلام در چند شهرستان که تا 180 میلیمتر و جاری شدن سیلاب مکجر شد خسارات سنگینی به محورهای اصلی، فرعی، روستایی و ابنیه فنی وارد کرد.

وی اضافه نمود: بر اساس ارزیابی های اولیه انجام شده توسط کارشناسان ذیربط این اداره کل 96 میلیارد تومان خسارت به بخش راه های استان وارد شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی ایلام میزان خسارت اورده به بخش مسکن شهری و روستایی نیز 55 میلیارد تومان بیان کرد.

کاظمی تاکید نمود: بر اثر جاری شدن سیل 617 کیلومتر راه اصلی و فرعی و 232 کیلومتر راه روستایی و تعداد 332 دستگاه ابنیه فنی(پل) آسیب دیده است.

وی از مسدود شدن 31 راه روستایی ناشی از سیلاب اخیر در استان اطلاع داد و گفت: بر اثر این خسارت ها محور ایلام- حمیل- کرمانشاه مسدود شده و محور جایگزین آن محور ایلام- قلاجه- کرمانشاه برای تردد جایگزین شده است.

بارش های تند سیلابی که از روز دوشنبه در ایلام آغاز شد خسارت هایی را به ابنیه، زیرساخت ها و اراضی کشاورزی استان ایلام وارد کرد.

منبع: ایرنا
انتشار: 21 اسفند 1398 بروزرسانی: 21 اسفند 1398 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 742

به "خبرنگاران خسارت 151 میلیارد تومانی سیلاب به بخش راه و مسکن ایلام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران خسارت 151 میلیارد تومانی سیلاب به بخش راه و مسکن ایلام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید