جاذبه های گردشگری و صنایع دستی میبد یک ظرفیت برای بخش تعاون

به گزارش مجله سرگرمی، خبرنگاران/یزد مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: بافت تاریخی، جاذبه های گردشگری و صنایع دستی و صنعتی بودن میبد، ظرفیت خوبی برای اجرای برنامه های حوزه تعاون در این شهرستان ایجاد نموده است.

جاذبه های گردشگری و صنایع دستی میبد یک ظرفیت برای بخش تعاون

اگر علاقمند به سفر با بهترین قیمت بلیط سفر به کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و ابشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

به گزارش مجله سرگرمی، حسین کارگر در جریان بازدید از تعاونی های شهرستان میبد و ارزیابی فعالیت های انجام گرفته در بخش تعاون این شهرستان، هدف از این بازدیدهای دوره ای را ارائه مشاوره های لازم به کارشناسان و تعاونگران جهت اجرای برنامه های ابلاغی و ارزیابی و ارتقای فعالیت های اجرا شده دانست .

وی با بیان اهمیت مباحث تعاون در حوزه های مالی و تولیدی، گفت: بافت تاریخی، جاذبه های گردشگری و صنایع دستی و صنعتی بودن میبد، ظرفیت خوبی برای اجرای برنامه های حوزه تعاون در این شهرستان ایجاد نموده که می بایست در این راستا با بهره گیری از ظرفیت های بخش تعاونی، در زمینه ارتقای خدمات به تعاون گران شهرستان گام برداریم.

کارگر با اشاره به گستردگی تعاونی های استان، اعلام نمود: اجرای برنامه های حوزه تعاون با نیروهای محدود موجود، نیازمند همکاری سایر ارگان های مرتبط با حوزه تعاون است که در این راستا می توان با مشارکت تعاونی ها، گام های موثری در این زمینه برداشت.

وی ضمن تقدیر از رئیس و کارشناس تعاون میبد به دلیل فعالیت های اجرا شده و اجرای برنامه های آموزشی جهت تعاونگران، توضیح داد: خوشبختانه فعالیت های خوبی در شهرستان میبد انجام گرفته و امیدواریم با توجه به سهمیه ابلاغی استان در زمینه های تعاون، قبل از اتمام امسال کلیه برنامه های پیش بینی شده میبد محقق گردد.

مدیر تعاون و کارشناسان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در ادامه، ضمن بازدید از تعاونی های زیلوبافان، فن گستر و دهیاری های میبد، از نزدیک در جریان فعالیت های اجرا شده توسط این تعاونی ها قرار گرفتند و با آنالیز فعالیت های شش ماهه نخست امسال در شهرستان میبد، راهکارها و پیشنهادهای تحقق سهمیه ابلاغی میبد تا سرانجام امسال را تبیین کردند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 اسفند 1398 بروزرسانی: 10 اسفند 1398 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 714

به "جاذبه های گردشگری و صنایع دستی میبد یک ظرفیت برای بخش تعاون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جاذبه های گردشگری و صنایع دستی میبد یک ظرفیت برای بخش تعاون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید