تکلیف هیات مدیره و مدیرعامل استقلال روشن می گردد

به گزارش مجله سرگرمی، هیات مدیره استقلال روی کاغذ تشکیل شده از اسماعیل خلیل زاده (رییس)، علی فتح الله زاده، کامران منزوی، امیر حسین فتحی و میرشاد ماجدی می باشد. ماجدی هفته هاست استعفای خود را به رییس هیات مدیره ارائه داده و کمتر در تصمیم گیری ها شرکت دارد، اما هنوز به صورت رسمی عضو هیات مدیره است.

تکلیف هیات مدیره و مدیرعامل استقلال روشن می گردد

امیر حسین فتحی هم پس از کنار رفتن از مدیرعاملی باشگاه همچنان یکی از اعضای هیات مدیره است و در نشست ها و تصمیم گیری ها حضور دارد.

اخیراً عبدالرضا موسوی به هیات مدیره این باشگاه نزدیک شده و در حالی که از او به صورت غیر رسمی به عنوان عضو هیات مدیره این باشگاه نام برده می گردد، اما هنوز وی حکم قانونی در این خصوص دریافت ننموده است.

بزودی مجمع این باشگاه تشکیل خواهد شد تا تکلیف اعضای هیات مدیره آن معین گردد. شواهد نشان می دهد که حضور موسوی در هیات مدیره قطعی و ممکن است به جز او یک نفر دیگر هم در ترکیب جدید هیات مدیره قرار بگیرد.

همچنین از اتفاقات مهمی که بعد از معین شدن شرایط هیات مدیره انتظار این باشگاه را می کشد، معین شدن مدیرعامل قانونی آن است.

درحال حاضر اسماعیل خلیل زاده رییس هیات مدیره به عنوان سرپرست مدیرعاملی باشگاه فعالیت می نماید و احتمال اینکه همین شخص مدیرعامل قانونی باشگاه گردد وجود دارد.

به جز خلیل زاده، فتح الله زاده هم شانس قابل ملاحظه ای برای نشستن بر کرسی مدیریت این باشگاه دارد. البته فتح الله زاده از هیات مدیره برای دومین بار استعفا نموده و هنوز شرایط نهایی او معین نیست. ضمن اینکه از عبدالرضا موسوی و کامران منزوی هم به عنوان دیگر گزینه های مدیریت استقلال نام برده می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 اسفند 1398 بروزرسانی: 29 اسفند 1398 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 762

به "تکلیف هیات مدیره و مدیرعامل استقلال روشن می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکلیف هیات مدیره و مدیرعامل استقلال روشن می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید