توسعه حمل و نقل هوایی موجب اعتلای صادرات محصولات مازندران

به گزارش مجله سرگرمی، خبرنگاران/مازندران استاندار مازندران گفت:توسعه حمل و نقل هوایی موجب اعتلای صادرات محصولات مازندران می گردد.

توسعه حمل و نقل هوایی موجب اعتلای صادرات محصولات مازندران

احمد حسین زادگان در ملاقات حمیدی، مدیرکل هواپیمایی هما با عنوان اینکه بسترهای لازم برای حمل و نقل هوایی و صادرات محصولات کشاورزی استان باید فراهم گردد، توضیح داد: مازندران تنها استان مرزی بوده که با کشورهای cis به صورت مستمر ارتباط دارد و توسعه حمل و نقل هوایی می تواند موجب اعتلای صادرات محصولات استان گردد.

وی اظهار کرد:موانع موجود در حوزه گردشگری برای ایجاد مراودات مالی با کشورهای حوزه cis باید برطرف گردد.

همچنین در ادامه حمیدی مدیرکل هواپیمایی هما با اشاره به اینکه توسعه زیرساخت های پروازی حمل بار استان مازندران به خارج از کشور و توسعه آن به سایر شهرها و با نظر مساعد استاندار در دستور کار قرار گرفته است، اضافه کرد: تمایل سرمایه گذاران و فعالان مالی برای ایجاد پروازهای باری به خارج از کشور موجب توسعه صادرات و رشد مالی استان می گردد.

مدیرکل هواپیمایی هما گفت: انجام پروازهای باری به خارج از کشور مانند آکتائو، ولگاگراد و غیره با استفاده از توانمندی های بنگاه های مالی و احصا ظرفیت های مالی از جمله اهداف اصلی مجموعه فرودگاهی هما بوده که امیدواریم با یاری و همکاری استانداری مازندران هرچه زودتر عملی گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 دی 1399 بروزرسانی: 4 دی 1399 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 1349

به "توسعه حمل و نقل هوایی موجب اعتلای صادرات محصولات مازندران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توسعه حمل و نقل هوایی موجب اعتلای صادرات محصولات مازندران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید