تمجید مسی از کی روش در آستانه بازی با کلمبیا

به گزارش مجله سرگرمی، ورزش سه: کوپا آمه ریکا از چهار روز دیگر رسما در برزیل شروع خواهد شد و شاهد جدال 12 تیم برای قهرمانی خواهیم بود.

تمجید مسی از کی روش در آستانه بازی با کلمبیا

در رقابت هایی که میزبانی اش بر عهده برزیل است، قطعا آنها شانس اول قهرمانی هستند و بعد از سلسائو نیز می توان به آرژانتین، اروگوئه، شیلی و کلمبیا به عنوان شانس های قهرمانی اشاره نمود.

کارلوس کی روش اولین تورنمنت رسمی خود با کلمبیا را تجربه خواهد نمود و بسیاری منتظر نتایج این مربی بزرگ پرتغالی در کوپا آمه ریکا هستند. کلمبیا در اولین بازی خود، 5 روز دیگر باید به مصاف آرژانتین برود. مصاف با مسی و یارانش قطعا می تواند جدالی جذاب را به همراه داشته باشد.

لیونل مسی در جریان مصاحبه با تیک اسپورتس و به بهانه بازی برابر کلمبیا به تمجید از کارلوس کی روش پرداخت و گفت: کوپا آمه ریکا همواره تورنمنتی مهم محسوب می شده و ما مدت هاست که فاتح این رقابت ها نشده ایم.

کلمبیا؟ هنوز بازی های این تیم را ندیده ام ولی می دانم که مصاف با کلمبیا سخت است. گروه ما(متشکل از کلمبیا، پاراگوئه و قطر) گروه ساده ای نیست. به خصوص کلمبیا که تحت هر شرایطی ما را به دردسر انداخته و بازی با این تیم همواره سخت بوده است؛ به خصوص حالا که کارلوس کی روش مربی این تیم است و کار از همواره برای ما سخت تر خواهد بود.

منبع: برترین ها
انتشار: 11 مرداد 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 226

به "تمجید مسی از کی روش در آستانه بازی با کلمبیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمجید مسی از کی روش در آستانه بازی با کلمبیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید