ترامپ: جز با تقلب بازنده انتخابات نخواهیم بود ، تقلب گردد انتقال قدرت صورت نمی گیرد

به گزارش مجله سرگرمی، رئیس جمهور آمریکا بامداد شنبه پنجم مهر ماه در یک تجمع انتخاباتی بار دیگر مسئله احتمال تقلب در انتخابات ریاست جمهوری کشورش را بیان کرد.

ترامپ: جز با تقلب بازنده انتخابات نخواهیم بود ، تقلب گردد انتقال قدرت صورت نمی گیرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در جمع هوادارانش تأکید کرد جز در صورت وقوع تقلب، او بازنده انتخابات ماه نوامبر نخواهد بود.

ترامپ گفت: ما برنده می شویم. نمی بازیم مگر اینکه تقلب نمایند. نگاه من اینطور است. نمی توانیم اجازه بدهیم تقلب نمایند. کشورمان در خطر است، چون این آدم ها کشورمان را نابود می نمایند.

ترامپ اضافه نمود: نمی توانیم اجازه بدهیم این کار را انجام بدهند. خودشان خبر دارند، رسانه ها خبر دارند ولی نمی خواهند آن را پوشش بدهند. دقیقاً می دانند چه خبر است من هم می دانم ولی دموکرات ها بهتر از همه ما می فهمند چه خبر است. بنابراین نباید اجازه بدهیم این اتفاق بیفتد و شما هم اگر چیزی دیدید گزارش کنید.

رئیس جمهور آمریکا توضیح داد: همه مان، اوضاع را تحت نظر داریم. پلیس اوضاع را تحت نظر دارد ولی نظارت خیلی سخت است. همان طور که می دانید صحبت از میلیون ها رأی است. نظارت سخت است. تنها راهی که ما ممکن است ببازیم همین است: تخلف؛ و این تخلف باید در مقیاسی عظیم انجام گردد، بنابراین مراقب باشید.

ترامپ در ادامه به مسئله تحویل قدرت به رقیبش جو بایدن، در صورت باخت در انتخابات که در روزهای اخیر نگرانی هایی را به همراه داشته هم اظهارنظر کرد.

او گفت: ما خواهان انتقال قدرت به صورتی بسیار محبت آمیز هستیم ولی نمی خواهیم علیه ما تقلب گردد و [نمی خواهیم] در حالی که می دانیم که در هزاران هزار رأیی که سرنوشت متفاوتی را رقم می زدند تقلب انجام شده احمق بازی در بیاوریم و بگوییم، اوه، بیایید قدرت را انتقال دهیم.

ترامپ پیش از این، بامداد پنجشنبه هم در پاسخ به سئوالی درباره تحویل مسالمت آمیز قدرت به رقیبش در صورت باخت در انتخابات گفت: باید ببینیم چه پیش می آید... صندوق های رأی فاجعه و خارج از کنترل هستند! صادقانه بگویم، انتقالی در کار نخواهد بود بلکه تداوم [ریاست جمهوری من را] خواهیم داشت.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 12 آبان 1399 بروزرسانی: 12 آبان 1399 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 1236

به "ترامپ: جز با تقلب بازنده انتخابات نخواهیم بود ، تقلب گردد انتقال قدرت صورت نمی گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: جز با تقلب بازنده انتخابات نخواهیم بود ، تقلب گردد انتقال قدرت صورت نمی گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید