بیشترین تقاضای اولیه تسهیلاتی مشتریان بانک مسکن

به گزارش مجله سرگرمی، کارشناسان مرکز ارتباط با مشتریان بانک مسکن در ماه گذشته جوابگوی بیش از 11 هزار و 300 سوال مشتریان بودند و 80 درصد این پرسش ها در حوزه انواع تسهیلات بود.

بیشترین تقاضای اولیه تسهیلاتی مشتریان بانک مسکن

جهت دریافت خدمات پتینه با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از هیبنا، این بانک در جهت مشتری مداری، به وسیله مرکز ارتباط با مشتریان کوشش می نماید به صورت تلفنی سوالات مشتریان را به صورت تخصصی و دقیق پاسخ دهند.

کارشناسان مرکز ارتباط با مشتریان بانک مسکن روزانه بخش قابل توجهی از سوالات مردمی را پاسخ می دهند و یکی از مهمترین بخش های بانک است که به صورت مستقیم با مشتریان ارتباط دارد.

این مرکز روزانه با حجم زیادی از سوالات متنوع مشتریان روبرو است و کارشناسان کوشش می نمایند سوالات را به بهترین نحو و به استناد به دستورالعمل ها و بخشنامه های بانک پاسخ دهند.

با توجه به اینکه بانک مسکن تنها بانک تخصصی و توسعه ای در بخش صنعت و ساختمان است، بخش قابل توجهی از سوالات مشتریان در حوزه تسهیلات بود.

گفتنی است که بر اساس گزارش عملکرد سال اقتصادی منتهی به شهریورماه، بیش از 90 درصد از تسهیلات بانک مسکن به صورت تخصصی به بخش مسکن اختصاص یافته است.

بر اساس آمارهای ثبت شده و آنالیز عملکرد مرکز تماس با مشتریان بانک مسکن در مهرماه، 11 هزار و 361 تماس در این ماه به این مرکز واصل شده که 9 هزار و 661 تماس معادل بیش از 85 درصد تماس ها مربوط به تسهیلات بود.

بانکداری الکترونیک، سپرده ها و صندوق های سرمایه گذاری وابسته به بانک نیز سایر تماس های مشتریان با این مرکز را به خود اختصاص داده است.

اما با توجه به تنوع تسهیلاتی بانک مسکن در حوزه مسکن و ساختمان سوالات مشتریان در این حوزه نیز قابل تفکیک است، به این ترتیب که بیشترین تقاضای اولیه مشتریان بانک که بیشترین محور سوالات را در حوزه تسهیلات به خود اختصاص داده، مربوط به تسهیلات از محل اوراق بود. این تسهیلات به واسطه دوره انتظار حدود دو ماهه برای دریافت، سهم زیادی از سوال مشتریان در مهرماه را به خود اختصاص داده است.

از مجموع 9 هزار و 661 پرسش مشتریان در حوزه تسهیلات، بیش از 3 هزار و 281 پرسش یعنی حدود 34 درصد مربوط به تسهیلات از محل اوراق بود.

تسهیلات جعاله نیز دومین پرسش مهم مشتریان بانک مسکن در ماه گذشته بود. مشتریان بانک مسکن در مهرماه 2 هزار 690 سوال در این حوزه مطرح کردند که حدود 28 درصد از سوالات در این حوزه بود.

تسهیلات حساب پس انداز مسکن یکم که از سوی بانک مسکن با نرخ سود 8 درصد برای مناطق شهری و 6 درصد برای مناطق بافت فرسوده با دوره انتظار یکساله به مشتریان پرداخت می گردد، بخش دیگری از سوالات مشتریان بانک را به خود اختصاص داده است. در مهرماه بیش از 1300 تماس مشتریان مربوط به این حوزه بود.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 12 آذر 1399 بروزرسانی: 12 آذر 1399 گردآورنده: fixfun.ir شناسه مطلب: 1304

به "بیشترین تقاضای اولیه تسهیلاتی مشتریان بانک مسکن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیشترین تقاضای اولیه تسهیلاتی مشتریان بانک مسکن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید